MMA PLConor McGregorConor McGregor wściekły po zdjęciu Gamrota z Poirierem!

Conor McGregor wściekły po zdjęciu Gamrota z Poirierem!

Gala UFC 264 to z pewnością jeden z gorszych wieczorów w życiu Conora McGregora. Irlandczyk nie dość, że przegrał finał trylogii z Dustinem Poirierem – to jeszcze odniósł koszmarną kontuzję, która wyklucza go z treningów na kilka miesięcy. Notorious w mediach społecznościowych dał wyraz swojej frustracji – odnosząc się do zdjęcia Poiriera z … Mateuszem Gamrotem.

Nie będzie dobrze wspominał ubiegłej soboty Conor McGregor. 32-latek po raz drugi w tym roku – musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, który ponownie pokonał go przed czasem. Tym razem – czynnikiem, który wpłynął na koniec walki była kontuzja Notoriousa. Irlandczyk kilka sekund przed zakończeniem 1 rundy złamał nogę. Katastrofalna kontuzja nie pozwoliła wyjść byłemu podwójnemu mistrzowi UFC do drugiej rundy.

McGregor od razu po zakończonej walce, ruszył do ofensywy medialnej za pomocą mediów społecznościowych. W niezawoalowany sposób zaczął obrażać nie tylko Amerykanina, jednak również jego rodzinę. Irlandczyk rozpoczął od wyzwisk w stronę żony Poiriera, którą nazwał “małą ku*wą”. Dzisiaj 32-latek poszedł o krok dalej, obrażając córkę “Diamenta”. Co mogło jeszcze bardziej rozwścieczyć Conora? Wydaje się, że mogło to być wrzucone na kilka godzin po walce zdjęcie – zamieszczone przez… Mateusza Gamrota.

“Jestem niebezpiecznym człowiekiem”

Notorious wstawił Tweeta, na którym widnieją trzy zdjęcia. Dwa Dustina z córką Jolie oraz jedno – wspomniane wyżej – na którym widzimy Poiriera w towarzystwie byłego podwójnego mistrza KSW – Mateusza Gamrota.

McGregor Gamrot

W następnych – oczywiście już usuniętych wpisach – McGregor wyraźnie przedstawił swoje stanowisko.

Gonezo! Jestem niebezpiecznym człowiekiem. Jestem ostrym kolesiem, obiecuję. Twoja żona jest twoim mężem.

Hej, nie chce, żeby moja fundacja była kojarzona z czymś negatywnym, dlatego chciałbym wykorzystać okazję, aby przeprosić żonę Dustina, ponieważ próbowała się ze mną prywatnie skontaktować na Instagramie.

Irlandczyk przeszedł już operację złamanej kości. 32-latek za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że rehabilitacja potrwa 6 tygodni, po których zamierza wrócić i ponownie wrócić na szczyt.

Zobacz także:

Jan Błachowicz skomentował porażkę McGregora z Poirierem na UFC 264!

Nasz mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-8) z dużym zainteresowaniem obserwował walkę wieczoru UFC 264. W Las Vegas doszło do trylogii pomiędzy Conorem McGregorem (22-6), a Dustinem Poirierem (28-6). Irlandczyk tym razem doznał poważnej kontuzji, ale zapewnia, że jeszcze to nie koniec!

Akop Szostak o walce na KSW 62: Uważam, że robię przysługę Szymonowi…

Akop Szostak (4-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Akop niespodziewanie wraca do organizacji KSW, aby na 62 edycji zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie dużym faworytem bukmacherów.

Mateusz Gamrot o McGregorze: Zrobił dużo dla tego sportu, ale nigdy nie byłem jego fanem…


Mateusz Gamrot (18-1) skomentował sobotnią walkę wieczoru UFC 264, która odbyła się w Las Vegas. Mowa o trzecim starciu pomiędzy Conorem McGregorem (22-6), a Dustinem Poirierem (28-6). ”Gamer” jest pewny, że Irlandczyk stracił dużo swoim zachowaniem po walce.