MMA PLElite FightersElite Fighters 1: To się wydarzy naprawdę! Walka 1 kontra 3 już na gali w lipcu!

Elite Fighters 1: To się wydarzy naprawdę! Walka 1 kontra 3 już na gali w lipcu!

To są dopiero szalone zestawienia! Trzydziestego pierwszego lipca odbędzie się pierwsza edycja Elite Fighters. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy większość karty walk.

W walce wieczoru zobaczymy starcie, gdzie mamy dużą różnice kilgoramów. Mateusz Murański nie zwalnia tempa i w krótkim odstępie czasu stoczy trzecią walkę w klatce. ”Muran” tym razem skrzyżuje rękawice z Norbertem ”Warszawskim Dresikiem” Janeckim. Doszło też do dymów Dresika z ojcem – Jackiem Murańskim.

Szalone zestawienia!

Elite Fighters nowa freakowa organizacja chce zaskoczyć niestandardowymi zestawieniami. Trzydziestego pierwszego lipca zobaczymy starcie 1 vs 3. Już samo face to face wyglądał komicznie, a co będzie się działo w klatce?

Zbitka piątka, a potem niespodziewana spina. Face to face i mamy zadymę.

Sami zobaczcie jak to wyglądało poniżej:

Zobacz także:

Zadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO] Widzieliście?

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed galą Elite Fighters 1. Na konferencji tej miała miejsce zadyma, w której w głównej roli ponownie wystąpili Murańscy (ojciec – Jacek i syn – Mateusz), robiący ostatnio sporo szumu w polskim MMA.

Żurom odpowiada i proponuje walkę Misiek z Nadarzyna kontra Antykonfident! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski pojawił się w piątek na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Misiek z Nadarzyna w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się na temat walki Andrzeja Żuromskiego z Antykonfidentem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź.