MMA PLMMA-VIPŻurom odpowiada i proponuje walkę Misiek z Nadarzyna kontra Antykonfident!

Żurom odpowiada i proponuje walkę Misiek z Nadarzyna kontra Antykonfident!

Mirosław Dąbrowski pojawił się w piątek na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Misiek z Nadarzyna w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się na temat walki Andrzeja Żuromskiego z Antykonfidentem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź.

Żurom

Tak Mirosław Dąbrowski skomentował walkę wieczoru.

Nie wiem o jaką walkę chcesz zapytać. Może o ostatnią Żuroma… No wstyd mi. Myślałem, że Żurom mimo 40-kilogramów więcej wagi… To jest moje. Przegrał z tym Antykonfidentem. Nie wiem kim jest Antykonfident, ale wstyd jak ch*j. No ja pi**dole ludzie, jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi. Jeżeli ktoś widział jak on wygląda. To tak jakby do mnie podszedł chłopaczek 60-kilo i mnie pobił, nie ma takiej opcji.  

Cała rozmowa poniżej:

Żurom odpowiada!

Andrzej Żuromski w mediach społecznościowych postanowił odpowiedzieć na słowa Miśka z Nadarzyna. ”Żurom” proponuje, aby doszło do walki Mirosława Dąbrowskiego z ”Antykonfidentem”.

MISIEK vs ANTYKONFIDENT na MMA-VIP 3 LUB MISIEK vs ” JAKIŚ ZAWODNIK ” 40 – 50 kg lżejszy i młodszy kilkanaście lat.  RZUCAM WYZWANIE, KTO Z WAS CHCIAŁBY TAKIE COŚ ZOBACZYĆ ? Przesyłacie mi wypowiedzi Miśka z Nadarzyna vel Tarnowa. Mówi,że nie zna i nie wie kto to jest Antykonfident, ale chłopek według niego ma 40 kg mniej i nie ma opcji by z kimś takim przegrał i że wstyd..wstyd..wstyd,że ja przegrałem.  Misiek, po raz kolejny czegoś nie wiesz, nic nie wiesz a oceniasz , tak jak temat ” Starego Murana ” , ” Temat Popka ” i jeszcze parę innych rzeczy w których nie miałeś racji. Antykonfident 67 kg : Młody, wysportowany, silny, trenujący od dzieciaka na siłowni, ćwiczący ponad 8 lat MMA, wygrał prestiżowy turniej ALMMA , trenujący w Ankos Poznań, mający dobrych Trenerów, dobrze przygotowany kondycyjnie i technicznie, zawzięty co pokazał w walce. Nie wstydzę się,że przegrałem, bo przegrałem w parterze , a nie stójce . Po prostu mnie udusil i tu moja waga leżąc na dole pod nim, nie miała za bardzo już znaczenia , próbowałem wyjść z tego duszenia i zabrało mi to dużo siły, ale on cała swoją siłę w to zaangażował, docisnął barkiem i nie dałem rady… Udusil mnie i wygrał technicznym duszeniem. Ja parter ćwiczyłem niecałe 6 tygodni, więc przestrzeń wiedzy praktycznej i teoretycznej między nami pod względem czasu to istna PRZEPAŚĆ. Jeśli bym to wytrzymał, to wyszedłbym i on do 3 rundy i by była walka Nas obu kompletnie wykończonych, bo on też już sił nie miał.. Proponuję walkę Ty i On na VIP MMA 3 , myślę,że ani razu go nie trafisz przy swojej wadze, nie zdążysz go złapać nawet w stójce czy parterze i cię będzie walił nogami i rękami gdzie będzie chciał, może nawet każda obrotówka będzie mu wchodzić, dostaniesz na schaby, mostek lub wątrobę i tyle będzie twojego gadania. Łatwo się coś mówi , śmieje się z kogoś, a samemu wiadomo…  Lub proponuje, że znajdę Ci chłopaka 40 – 50 kg od ciebie chudszego, dogadasz się finansowo z Najmanem i On i walczcie, zobaczymy jaki jesteś kozak w Octagonie, a nie na Internecie. Misiek co Ty na to ?

MISIEK vs ANTYKONFIDENT na MMA-VIP 3LUB MISIEK vs " JAKIŚ ZAWODNIK " 40 – 50 kg lżejszy i młodszy kilkanaście lat….

Posted by Andrzej Żuromski on Saturday, June 19, 2021

Zobacz także:

46-letni Anderson Silva wygrał walkę bokserską z byłym mistrzem świata WBC Julio Cesarem Chavezem Juniorem! Zaskoczeni?

To był świetny powrót Pająka do boksu! 46-letni były wieloletni dominator wagi średniej UFC Anderson Silva wygrał walkę bokserską z byłym mistrzem świata Julio Cesarem Chavezem Juniorem! W ringu działy się rzeczy,z których “Pająk” był znany z lat swojej świetności!

Marcin Naruszczka zawalczy o pas OKTAGON MMA! Starcie z udziałem Polaka już w lipcu! Będziecie oglądać?

Mamy świetną wiadomość z Czech! Polak Marcin Naruszczka zawalczy o pas mistrzowski czeskiej organizacji OKTAGON MMA! Podopiecznego Mirosława Oknińskiego czeka poważne wyzwanie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis