MMA PLElite FightersZadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO]

Zadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO]

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed galą Elite Fighters 1. Na konferencji tej miała miejsce zadyma, w której w głównej roli ponownie wystąpili Murańscy (ojciec – Jacek i syn – Mateusz), robiący ostatnio sporo szumu w polskim MMA.

Zadyma na konferencji prasowej przed Elite Fighters 1 miała związek z nadchodzącą walką Warszawskiego Dresik a Mateuszem Murańskim, do której dojdzie na tej imprezie.

Zadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO]

Gala Elite Fighters 1 odbędzie się 31 lipca i będzie transmitowana w systemie PPV. Elite Fighters jest kolejną organizacją, która będzie doprowadzała do walk celebrytów i influencerów.

W karcie walk tej imprezy dojdzie do pojedynku Warszawskiego Dresika z Mateuszem Murańskim. Ogłoszenie tego pojedynku poprzedziła zadyma, w której uczestniczył Dresik oraz ojciec Mateusza – pan Jacek.

Sama organizacja Elite Fighters do samego końca trzyma kibiców w napięciu w kontekście ogłoszenia rywala dla debiutującego w formule MMA Norberta Janeckiego. Tym ostatecznie będzie mający już rekord 1-1 w MMA Mateusz Murański.

Konferencję prasową przed Elite Fighters 1 możecie obejrzeć -> TUTAJ.

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.