Dramat na gali WWE! Zawodnik może stracić oko przez głupotę rywala!

Dramat na gali WWE! W minionym tygodniu, dokładnie 11 maja odbyła się gala Monday Night Raw. Tam oglądaliśmy między innymi pojedynek Reya Mysterio z Sethem Rollinsem. Starcie to zakończyło się tragedią.

Tragedią spowodowaną głupotą jednego z jej uczestników. W pewnym momencie sprawy nabrały niespodziewanego zwrotu akcji. Seth Rollins zdecydował się na bardzo przerażający ruch!

Dramat na gali WWE! Rey Mysterio może stracić oko przez głupotę Setha Rollinsa!

Chodzi o zakończenie pojedynku Rollinsa z Reyem Mysterio. W pewnym momencie Rollins stracił nad sobą kontrolę i zaczął… atakować oko przeciwnika!

Chwycił on głowę mniejszego fizycznie rywala i przygniatał oko do kąta metalowych schodów. Sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie! W pewnym momencie z oka Reya Mysterio zaczęła cieknąć krew. Pojawili się sędziowie i ochroniarze, którzy zabezpieczyli wijącego się z bólu zawodnika.

Poniżej prezentujemy wycięty fragment z tej akcji oraz film pokazujący pełną perspektywę tej sytuacji:

Po tych wydarzeniach na kanałach WWE w mediach społecznościowych Seth Rollins przeprosił Reya Mysterio za swoje zachowanie. Amerykanin ma jednocześnie nadzieję, że ostatecznie Mysterio wyjdzie z tej sytuacji bez szwanku:

A Wy co sądzicie o takich akcjach zawodników WWE? Czy w pewnych przypadkach te akcje nie podążają zbyt daleko? Przypominamy, że WWE jest bardzo popularną organizacją w Stanach Zjednoczonych. Wielu młodych kibiców bierze przykład z atletycznych sportowców. Takie sytuacje na pewno mają wpływ na ich psychikę i potencjalne naśladownictwo.

Czy według Was Seth Rollins powinien zostać jakoś ukarany przez WWE za swoją akcję czy raczej było to w pierwotnym scenariuszu dotyczącym tego pojedynku?

Zobacz także:

Tyson prezentuje świetną formę

Mike Tyson wciąż mocno trenuje przed powrotem na ring. 53-latek zawstydziłby swoja sylwetką niejednego młodszego zawodnika boksu.

Czy Pudzian walczył przed KSW?

Tak, zdarzało mu się. Jedną z walk zapaśniczych stoczył podczas zawodów strongman.

Kto zawalczy na gołe pięści na GROMDZIE?

Organizacja podała nazwiska pierwszych zawodników. Szykuje się naprawdę ciekawy wieczór.