Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCFirma będąca właścicielem UFC kupuje… WWE! Koniec ery Vince’a McMahona?

Firma będąca właścicielem UFC kupuje… WWE! Koniec ery Vince’a McMahona?

Ależ potężna wiadomość przypłynęła do nas zza oceanu! Firma będąca właścicielem UFC – Endeavor kupuje potężne WWE!

UFC kupuje... WWE

Endeavor będzie teraz miało w garści dwa potężne sportowe twory dotyczące mieszanych sztuk walki i zawodowego pro wrestlingu!

Informacja o kupnie WWE przez markę Endeavor właśnie obiega amerykańskie media.

Firma będąca właścicielem UFC kupuje… WWE!

Wg informacji stacji CNBC, oficjalne ogłoszenie kupna WWE przez Endeavor ma przyjść w poniedziałek. Zgodnie z warunkami umowy UFC i WWE mają stworzyć nową notowaną na giełdzie spółkę.

CEO Endeavor Ali Emmanuel ma być nadzorującym nowy projekt. Dotychczasowy prezes WWE Vince McMahon razem z prezesem Endeavor Markiem Shapiro mają zostać prezesami wykonawczymi, Dana White pozostanie prezesem UFC, a Nick Khan ma zostać prezesem marki pro wrestlingowej.

Spółka Endeavor ma przejąć 51% udziałów w WWE, a dotychczasowi akcjonariuszem WWE będą posiadać tych akcji 49%. Umowa z Endeavor ma podnieść wartość WWE do 9,3 miliarda dolarów.

Jeśli umowa ta wejdzie w życie, to będzie ona oznaczała koniec panowania Vince’a McMahona i jego rodziny w świecie pro wrestlingu. 77-latek nie będzie miał już takiego wpływu, jaki do tej pory miał w świecie wyreżyserowanych, ale bardzo efektownych walk.

Zobacz także:

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis