Walki na gołe pięści odbędą się 6 czerwca! Nadchodzi GROMDA Fight Club!

Wreszcie dowiedzieliśmy się, że walki na gołe pięści w organizacji GROMDA Fight Club odbędą się 6 czerwca. Właśnie pojawiła się oficjalna zapowiedź tego wydarzenia.

Gala, której organizatorami są Mateusz Borek z MB Promotions i Mariusz Grabowski z Tymex Boxing Promotion zadebiutuje na polskim rynku już 6 czerwca. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się w systemie PPV!

Walki na gołe pięści odbędą się 6 czerwca! Nadchodzi GROMDA Fight Club!


GROMDA to polska organizacja walk na gołe pięści. Jest odpowiedzią na Bare Knuckle Boxing oraz Bare Knuckle Fighting Championship, które szybko zdobyły dużą popularność na całym świecie.

Impreza będzie miała charakter turnieju. Zawodnicy będą walczyć na gołe pięści będzie na modyfikowanym ringu bokserskim. Pole walki będzie kwadratem o boku 4 metrów. Z ringu nie będzie można uciec.

Walki na gołe pięści podczas turnieju GROMDA będą rozgrywane na dystansie 4 dwuminutowych rund z 1 minutową przerwa pomiędzy nimi. Zwiększona intensywność pojedynku oraz walka od pierwszej sekundy. Przerwy pomiędzy rundami dadzą możliwość uczestnikom dojścia do siebie, wysłuchania rad swojego narożnika oraz opatrzenie przez profesjonalnych cutmanów.

Jeśli po upływie czterech rund nie poznamy zwycięzcy, to wówczas rywalizacja rozstrzygnie się w dodatkowym starciu. Nielimitowana czasowo 5 runda zakończy się dopiero wtedy, gdy jeden z uczestników zostanie znokautowany lub nie będzie w stanie kontynuować walki. O wyniku przesądzi więc serce wojownika oraz brutalna siła gołych pięści!

W turnieju weźmie udział szesnastu zawodników. Nagrodą główną będzie 100 tysięcy złotych.

Sześciu fighterów może być już pewnych swojego udziału na gali, gdyż organizacja oficjalnie ogłosiła ich na swoich social mediach. Każdego z zawodników należy przypisać do grona wagi ciężkiej, co jawnie sugeruje, jakie postacie wezmą udział w pierwszej odsłonie GROMDY. Ogłoszonymi fighterami są „Vasyl”, „Brodacz”, “Lodówa”, “Kickboxer”, “Ruski” oraz „Dzidziuś”.

Poniżej oficjalna zapowiedź tego wydarzenia:

A czy Wy będziecie oglądać pierwszą galę organizacji GROMDA?

Zobacz także:

Kto zawalczy na gołe pięści na GROMDZIE?

Organizacja podała nazwiska pierwszych zawodników. Szykuje się naprawdę ciekaway wieczór.

Czy Pudzian walczył przed KSW?

Tak, zdarzało mu się. Jedną z walk zapaśniczych stoczył podczas zawodów strongman.

Tyson prezentuje świetną formę

Mike Tyson wciąż mocno trenuje przed powrotem na ring. 53-latek zawstydziłby swoja sylwetką niejednego młodszego zawodnika boksu.