MMA PLIsrael AdesanyaIsrael Adesanya w WWE? Mistrz UFC nie ma wątpliwości i składa jasną deklarację!

Israel Adesanya w WWE? Mistrz UFC nie ma wątpliwości i składa jasną deklarację!

Czy w przyszłości zobaczymy jak Israel Adesanya występuje w WWE? Mistrz wagi średniej UFC nie ma wątpliwości i składa publicznie jasną deklarację!

Israel Adesanya w WWE

Adesanya w miniony weekend na gali UFC 276 pewnie wypunktował Jareda Cannoniera. Do walki z Amerykaninem wyszedł w podobny sposób jak znany pro wrestler – The Undertaker.

O wyjściu do oktagonu Adesanyi pisaliśmy szerzej TUTAJ -> Israel Adesanya zdradza dlaczego wykorzystał motyw znanego wrestlera do wyjścia na UFC 276 w Las Vegas

Israel Adesanya w WWE?

Adesanya wykorzystując fakt, że jego ostatnią walkę oglądali m.in. wywodzący się ze środowiska WWE: Vince McMahon, Stephanie McMahon i Paul LeVesque, znany szerzej jako Triple H, teraz zaczyna romansować z tą organizacją produkującą sportową rozrywkę.

Nigeryjczyk nie ukrywa, że chciałby w przyszłości pójść drogą Rondy Rousey i walczyć w WWE:

“Zdecydowanie! To jest coś, czego spróbuję. Sprawdzę swoje siły w tym, ale później. Dla zabawy. Nie mówię, że to będzie moja praca na pełen etat, ale zdecydowanie wskoczę kiedyś do WWE lub czegoś podobnego. Tak jak mówię – dla zabawy.”

Israel Adesanya nie ukrywa, że jest fanem pro wrestlingu i jako dziecko namiętnie oglądał walki pro wrestlerów w ringu.

Zobacz także:

Artur Szpilka nie obija się na treningach MMA! Krew i obita twarz! Widzieliście?

Widać, że Artur Szpilka traktuje treningi MMA na poważnie. Na najnowszym filmiku w mediach społecznościowych pochwalił się rozbitą twarzą, zalaną w połowie krwią.

Piotr Szeliga o walce Stiflera na PRIME SHOW MMA 2: Ten Bombardier nic nie potrafi! Co wy na to?

Piotr Szeliga na insta stories został zapytany o sobotni co-main event gali PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. Damian Zduńczyk zdecydował, że kolejny raz podejmie duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie ogromny ”Bombardier”, który wydaje się zdecydowanym faworytem. ”Szeli” zapewnia, że senegalski mistrz zapasów nic nie potrafi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis