Niesamowita forma Mike’a Tysona! “Żelazny Mike” wraca na ring!

Niesamowita forma Mike’a Tysona. 53-letni pięściarz po raz kolejny zaimponował fanom i krytykom. Amerykanin pokazał swoją formę fizyczną. Można wywnioskować, że “Żelazny Mike” ma się bardzo dobrze i dba o formę od dłuższego czasu!

Amerykanin niedawno zdradził, że chce powrócić na ring i stoczyć pokazową walkę bokserską. Pomysł Tysona jest godny uwagi o tyle, że cały zysk jaki zebrałby z powodu swojego powrotu na ring przekazałby na cele charytatywne.

53-latek chce wesprzeć ludzi bezdomnych i osoby uzależnione od narkotyków. Z tymi problemami sam zmagał się w młodości. Pięściarz znany jest bowiem nie tylko ze swoich piekielnie mocnych ciosów, ale i z kontrowersyjnego życia. W najchudszych latach swojego istnienia był on i bezdomnym i narkomanem. Z biedą borykał się od najmłodszych lat mieszkając na Brooklynie.

Teraz zamierza wrócić i stoczyć walkę pokazową. Jak sam zdradził, nie będzie ona trwała dłużej niż cztery rundy.

Niesamowita forma Mike’a Tysona!

Teraz natomiast możemy sprawdzić, jak aktualnie prezentuje się “Żelazny Mike”. Mike Tyson to jeden z najpopularniejszych pięściarzy w historii. Mimo zakończenia sportowej kariery lata temu, dalej interesują się nim media.

Teraz w kontekście potencjalnego powrotu, Tyson może liczyć na jeszcze większą atencję mediów. Poniżej na przykład możemy zobaczyć w jakiej aktualnie formie się znajduje. Widać, że “Żelazny Mike” na poważnie traktuje swój powrót na ring.

Jak oceniacie? Jest ogień?

Na razie nie ma szczegółów dotyczących daty, miejsca i rywala dla Mike’a Tysona. W mediach pojawiły się informacje, że na powrót gotowy jest także 60-letni Evander Holyfield. Możliwe, że będą próby doprowadzenia do trzeciej walki tych pięściarzy.

Zobacz także:

Czy Evander Holyfield wróci do boksu?

Tak zapowiedział! Były dwukrotny rywal Mike’a Tysona chce ponownie boksować!

Czy Adam Kownacki pokonałby Mike’a Tysona?

Andrzej Kostyra uważa, że tak. Według znanego dziennikarza, “Babyface” dzisiejszego Tysona rozbiłby w puch.

Co Mike Tyson sądzi o zarobkach w MMA?

„Iron Mike” wie, że zawodnicy MMA są niedoceniani. Zaznaczył, że pięściarze zawsze będą więcej zarabiać.