MMA PLNajnowszeKSWZanim Pudzian trafił do KSW stoczył walkę! Nieznane nagranie podbija internet!

Zanim Pudzian trafił do KSW stoczył walkę! Nieznane nagranie podbija internet!

Zanim Pudzian trafił do KSW stoczył walkę! W sieci pojawiło się nieznane nagranie, które ukazuje, że jeszcze dawno przed KSW, Mariusz Pudzianowski interesował się sztukami walki.

Zanim Pudzian trafił do KSW stoczył walkę

W internecie możemy znaleźć praktycznie wszystko, ale tego filmiku wcześniej nie widzieliśmy. Widać na nim jak popularny “Pudzian” mierzy się z innym strongmanem ukraińskim gigantem Wasylem Wirastiukiem.

Zanim Pudzian trafił do KSW stoczył walkę

11 grudnia 2009 roku Mariusz Pudzianowski po raz pierwszy wszedł do klatki, gdzie już po 43 sekundach pokonał Marcina Najmana. Była to walka przełomowa dla organizacji KSW a także dla polskiego MMA. Od tego wydarzenia MMA zaczęto coraz bardziej traktować jako sport a nie jako brutalne i kontuzjogenne walki bez zasad.

Tymczasem jak się okazuje Pudzian pierwsze walki toczył już za czasów strongman. Jak widać na poniższym filmiku Pudzianowski próbował swoich sił w czymś w rodzaju zapasów i sumo. Warto do tego dodać, że bardzo dobrze mu poszło!

Sumo Meets Strongman: The Battle of Two Goliaths!

Vasyl Virastyuk and former champion Mariusz Pudzianowski step into the wrestling ring – which of these two giants will take the win? #wsm

Posted by SBD World’s Strongest Man on Monday, May 18, 2020

W tej chwili walką z „Pudzianem” zainteresowany jest były dwukrotny mistrz UFC oraz żywa legenda sportów walki Frank Mir. Amerykanin przyznał, że na tym etapie kariery pojedynek z „najsilniejszym człowiekiem świata” stanowiłby dla niego wyzwanie

Pudzian jednak otwarcie przyznaje, że chciałby się zmierzyć z kimś innym. Mowa tutaj o Peterze Grahamie, z którym nasz były strongman przegrał na KSW 32 w Londynie.

Co ciekawe nie tak dawno Australijczyk gościł w naszym kraju. Powodem także była walka, ale w kickboxingu dla polskiej organizacji DSF. Jego przeciwnikiem był Marcin Różalski, a walka zakończyła się na korzyść “Różala”

Zobacz także:

Czy często dochodzi do podobnych awantur?

W ostatnim czasie internet zalewa fala filmików z awanturami między ludźmi. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać walkę sąsiadów, która także zakończyła się dość boleśnie dla jednego z uczestników.

A co słychać w prawdziwym MMA?

Oczywiście ciągle dostarczamy Wam wartościowy kontent dotyczący naszej ulubionej dyscypliny sportu. Już w weekend kolejna gala UFC, a tymczasem możecie zobaczyć jak prezentują się kursy na to wydarzenie.

Co słychać KSW?

Jeszce nie wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Tymczasem Norman Parke wytacza ciężkie działa w stronę Mateusza Gamrota nawołując do walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis