MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Gamrocie: Nie dam mu zarobić, walki z królem nie dostanie!

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Nie dam mu zarobić, walki z królem nie dostanie!

Kasjusz Życiński w mocnym stylu skomentował słowa Mateusza Gamrota. Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie będzie walki z ”Gamerem”, bo nie zamierza mu dawać szans na dobry zarobek.

Mateusz Gamrot (17-1) w rozmowie z widzami poruszył temat potencjalnej walki z Kasjuszem Życińskim. Reprezentant Czerwonego Smoka jest otwarty na takie zestawienie, lecz ma warunek.

Odpowiedzmy na tego Kasjo śmierdziela, bo nie mogę uwierzyć, że na moim patencie próbuje się wybić. Generalnie co, moja piłka jest krótka. Sztabka złota, nie, dwie sztabki złota bo mam dwójkę dzieci. Milion złotych na konto Anastazji, milion złotych na konto Mikołaja. Wracam 12 kwietnia, w środę 15 kwietnia mogę z nim zawalczyć bez jakichkolwiek przygotowań, bez jakiekolwiek robienia wagi. To jest moja odpowiedź na tego całego śmiesznego Don Kasjo. Bardzo wątpię żeby doszło do tego wszystkiego, a jeżeli już Czerwony Smok Poznań, jestem dwa razy dziennie, zapraszam. Tylko milion na konto Anastazji, i konto Mikołaja, dwie sztabki złota i wsio.        

Całe wideo poniżej:

Don Kasjo o Gamrocie: Taka chorągiewka!

Kasjusz Życiński w wywiadzie z portalem FAME NEWS wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (17-1). Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” gwarantuje, że nie da szans ”Gamerowi” na walkę w FAME MMA.

No to on się chyba zesrał. Ja codziennie livy prowadzę na youtubie od 20 do 22, czasem krótsze, bo jak wrócę z treningów to troszeczkę później zaczynam. Tam ludzie mi podsyłają. Ja jedyne co o nim się wypowiedziałem, to jak on o mnie się wypowiedział. Raz u Mateusza Borka w Kanale Sportowym i wtedy mnie o dziwo znał, to było z pół roku temu, bo się wypowiedział, że na pewno pałka wygra. Czyli wtedy mnie znał. Po pół roku raptem mówi, że mnie nie zna, ale pałka wygra pomimo, że pałka cisnął mu na rodzinę, a on teraz jest za pałką. Taka chorągiewka, wiadomo. A mnie Boxdel pytał, więc się wypowiedziałem o nim pozytywnie. Mówię, że kibicuje mu, niech tam idzie sobie swoją drogą, ale teraz wyczuł, że na mnie może zbudować jakąś popularność, to zaczął negatywnie o mnie się wypowiadać. Ja się o nim negatywnie nie wypowiadałem. On powiedział, że ja wykorzystuje to żeby on był trampoliną dla mnie (śmiech). On trampoliną, jak na livie u mnie napisali, że ja jestem dużo bardziej popularny od tego sramrota. Skoro on wyzywa mnie jako pierwszy to kij mu w oko. Od razu powiem, że nie dam mu zarobić, więc walki z królem nie dostanie. Wiadomo ile on w tym UFC dostanie 20-30 tysięcy dolarów. Wie, że tutaj walka z Don Kasjo królem to co najmniej dwukrotne pieniądze dla niego, niż tam dostaje w najlepszej federacji UFC. Dlatego pewnie się sra, jak wielu innych zawodowców.          

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Marcin Najman komentuje walkę Don Kasjo vs Parke: Pewne pogłoski do mnie dochodzą… Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale odpowiadał na pytania widzów. Nie mogło zabraknąć komentarza w sprawie nadchodzącego pojedynku ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński już piętnastego maja w walce wieczoru FAME MMA 10 zmierzy się z Normanem Parke.

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!