MMA PLDon KasjoMarcin Najman komentuje walkę Don Kasjo vs Parke: Pewne pogłoski do mnie dochodzą…

Marcin Najman komentuje walkę Don Kasjo vs Parke: Pewne pogłoski do mnie dochodzą…

Marcin Najman na swoim kanale odpowiadał na pytania widzów. Nie mogło zabraknąć komentarza w sprawie nadchodzącego pojedynku ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński już piętnastego maja w walce wieczoru FAME MMA 10 zmierzy się z Normanem Parke.

Będzie to walka na zasadach bokserskich. ”Don Kasjo” postanowił, że nie będzie bił się już w mieszanych sztukach walki. Życiński pas króla zamierza bronić tylko w starciach bokserskich. To nie koniec,bo po zwycięstwie z Parke zamierza celować w następnych zawodników UFC. Freakowa organizacja już w tym momencie ma mieć listę potencjalnych przeciwników ”Don Kasjo”.

Marcin Najman komentuje nadchodzącą walkę Don Kasjo!

Marcin Najman został zapytany o walkę swojego niedawnego przeciwnika. Mowa tu oczywiście o ”Don Kasjo”, który już piętnastego maja zawalczy z zawodnikiem UFC.

Słyszałem takie opinie, bo nie wiem, czy wiecie, menadżer Parka mieszka parę ulic ode mnie, to jest niesamowite co? W tej samej dzielnicy w Częstochowie. Więc różne pogłoski dochodzą do mnie. Nie będę wam mówił, bo ja nie wiem, czy to jest prawda, natomiast pewne pogłoski do mnie dochodzą i kiedyś zrobimy tak, że ja napiszę, jaki będzie wynik, wsadzę go do koperty, zalakujemy tę kopertę i po walce się okaże, czy to jest taki wynik, o jakim słyszałem.

Cały odcinek poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Masa komentuje słowa Miśka z Nadarzyna! Chcielibyście to zobaczyć?

To nie są żarty! ”Misiek z Nadarzyna” jest gotowy zawalczyć w klatce. Gangster dał do zrozumienia, że chętnie zawalczy z ”Masą”. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

Gwiazda FAME MMA straciła wielkie pieniądze! Widzieliście?

Amadeusz Roślik wraca do klatki już na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. ”Ferrari” piętnastego maja skrzyżuje rękawice z Mateuszem ”Haribo” Gąsiewskim. Amadeusz wyjawił, że po walce z Adrianem Polańskim dobrze się bawił, a przy tym stracił około pół miliona złotych.