MMA PLDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Wiemy dlaczego odmówił!

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Wiemy dlaczego odmówił!

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Pod koniec listopada doszło do rewanżowego starcia Rutkowskiego z Adrianem Zielińskim. Wojownik z Radomia nie pozostawił wątpliwości. 32-latek na dystansie 5-rund wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

”Rutek” dwudziestego szóstego lutego stoczył drugi bokserski pojedynek. I tym razem była to bliska walka. Rutkowski ostatecznie musiał uznać wyższość Evandera Rivery z Kuby.

Daniel Rutkowski odrzucił propozycję z UFC!

Daniel Rutkowski (12-2) w programie Oktagon Live powiedział, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” zdradził, dlaczego musiał odmówić!

Ze wszystkimi organizacjami rozmawiam. Było nawet UFC i chcieli, żebym był gotowy na maj, ale od razu odmówiłem, bo nie chcę robić czegoś, jeśli powiedzmy nie będę w stu procentach przygotowany, skupiony. Właśnie dlatego powiedziałem, że na pewno do półrocza tego nie biorę, nie wylatuję. Jest to możliwe dopiero w drugim półroczu, jeśli się oczywiście do wesela dogadamy z jakimiś tam kontraktami, warunkami, a później już będziemy działać.

Podwójny mistrz dziewiątego kwietnia stoczy trzeci pojedynek w boksie. Ogłoszenie walki między Danielem Rutkowskim, a Dawidem Śmiełowskim miało miejsce we wczorajszym programie Koloseum. Później starcie to potwierdził organizator w swoich mediach społecznościowych:

Zobacz także:

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą!

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!