MMA PLDon KasjoDon Kasjo o walce z Ryanem Garcią: By szybko przegrał!

Don Kasjo o walce z Ryanem Garcią: By szybko przegrał!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Kasjusz Życiński za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. ‘’Don Kasjo’’ jest przekonany, że w starciu z Ryanem Garcią (21-0, 18 KO) byłby górą. Przypomnijmy, że 22-latek to tymczasowy mistrz świata federacji WBC w wadze lekkiej.

Zawodnik z Iławy najprawdopodobniej swój najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego kwietnia. Będzie to jubileuszowa dziesiąta edycja FAME MMA. Pewne jest jedno – organizacja spełni wymagania popularnego ‘’Don Kasjo’’. Mowa oczywiście o starciu z zawodnikiem UFC.

Don Kasjo pewny siebie!        

Pewność siebie Kasjusza Życińskiego jest po prostu wielka. ‘’Don Kasjo’’ odpowiadał na pytania widzów. Tym razem było o potencjalnej walce z Ryanem Garcią (21-0, 18 KO). Kasjusz jest przekonany, że wygrałby ten pojedynek z powodu dużej różnicy kilogramów.

Oczywiście, że bym wyszedł. Jest za mały dla mnie, by szybko przegrał. On waży nie wiem z 50 kilo.

FAME MMA

Don Kasjo o walce z…

Posted by MMA SHOTY on Thursday, February 18, 2021

Garcia to jeden z największych talentów młodego pokolenia w boksie. Garcia już w wieku 18-lat podpisał kontrakt z grupą Golden Boy Promotions prowadzoną przez legendarnego Oscara de la Hoyę.

Garcia w styczniu tego roku został tymczasowym mistrzem świata federacji WBC w wadze lekkiej. 22-latek w siódmej odsłonie zastopował Luke Campbella. Przypomnijmy, że Brytyjczyk to złoty medalista olimpijski z Londynu. Pojedynek dostarczył wielu emocji, ponieważ Ryan Garcia był na deskach.

Najlepsze momenty z tego pojedynku zobaczycie tutaj:

Zobacz także:

Romanowski ostro o ”Szulim”! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego czeka wielu fanów MMA w Polsce. Dzisiaj do walki wyzwał go Tomasz Romanowski. Uczestnik programu “Tylko Jeden” chciałby “przywitać” Szuliego w kategorii półśredniej.

To nie wygląda dobrze! Don Kasjo nie będzie gotowy na kwiecień?

Siedemnastego kwietnia FAME MMA zorganizuje swoją jubileuszową dziesiątą edycję. Będzie to ostatnia gala przed wakacjami. Freakowa organizacja planuje hitowe zestawienia. Czy udział ”Don Kasjo” jest zagrożony?