MMA PLGrzegorz SzulakowskiTomasz Romanowski ostro do “Szuliego”: Wyślę cię do…

Tomasz Romanowski ostro do “Szuliego”: Wyślę cię do…

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego czeka wielu fanów MMA w Polsce. Dzisiaj do walki wyzwał go Tomasz Romanowski. Uczestnik programu “Tylko Jeden” chciałby “przywitać” Szuliego w kategorii półśredniej.

Romanowski zamieścił post w którym zaproponował Szulakowskiemu walkę na majowej gali KSW.

A może przywitamy @grzegorz_szuli_szulakowski w nowej kategori wagowej 77 nie będzie pierdolenia ze za dużo wagi było do cięcia, że wziął walkę bez przygotowania. Na Maj jestem gotowy !!!

Kończę te Krzywe gadki i tłumaczenia nawijanie młodym pelikanom paprykarzu. Walczysz czy spierdzielasz jak tchórz ???

Wyślę cie na emeryturę i wtedy sobie pójdziesz do tej nowej organizacji walczyć z ,,kreskówkami”

Na odpowiedź “Szuliego” nie trzeba było długo czekać. Zawodnik z Namysłowa odniósł się do wypowiedzi Romanowskiego w komentarzu pod postem.

Jednak nie będę wchodził w grę w której ktoś szuka fejmu:) dobry krok Wariacie:D ale wpierw chętnie Cię zobaczyć z Michalskim a co do mnie niestety operację;) może dlatego wyzwales do walki bo o tym po prostu wiesz:) pozdrawiam 😉

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego kibice czekają od grudnia 2019 roku. Wówczas 35 latek przegrał z Shamilem Musaevem na gali KSW 52. Mimo że “Szuli” poniósł porażki w trzech ostatnich walkach nie należy go skreślać. Należy pamietać, że Szulakowski poległ w starciach z Mateuszem Gamrotem, Marianem Ziółkowskim i wspomnianym Musaevem. Co więcej z aktualnym mistrzem największej polskiej federacji zdołał przewalczyć cały dystans, a Gamer pokonał go dopiero w 4. rundzie.

Romanowski trafił do KSW jako zwycięzca reality show “Tylko Jeden”. Swoją debiutancką walkę w federacji stoczył w październiku na gali KSW 55. Pokonał wówczas innego debiutanta Iona Surdu przez jednogłośną decyzję sędziów.