MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: To nie wygląda dobrze! Walka Don Kasjo w kwietniu zagrożona?

FAME MMA 10: To nie wygląda dobrze! Walka Don Kasjo w kwietniu zagrożona?

Siedemnastego kwietnia FAME MMA zorganizuje swoją jubileuszową dziesiątą edycję. Będzie to ostatnia gala przed wakacjami. Freakowa organizacja planuje hitowe zestawienia. Czy udział ”Don Kasjo” jest zagrożony?

Przypomnijmy, że zawodnik z Iławy postawił ultimatum organizacji FAME MMA. Jego następny pojedynek musi być z zawodnikiem UFC. Ponadto ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie będzie już toczył pojedynków w mieszanych sztukach walki.

Ja już zrezygnowałem ogólnie z MMA. Ja już teraz tylko będę walczył w boksie o pas króla i tyle (..) Nie mam już aspiracji, aby trenować nawet boks co lubię jeszcze. Te inne po co mi?

Don Kasjo nie będzie gotowy na kwietniowy termin?

Kasjusz Życiński właśnie wrócił z nagrań do nowego sezonu ”Ekipa z Warszawy”. Zawodnik z Iławy za pomocą mediów społecznościowych pokazał, że jego ręka dalej jest w nieciekawym stanie.

kontuzja

Czy będzie on gotowy na kwietniowy termin? Ponadto wielu fanów zastanawia się kto będzie przeciwnikiem ”Don Kasjo”. Pewne jest jedno – jego oczekiwania zostaną spełnione.

Kasjusz Życiński wie już z kim walczył? Jeszcze nie tak dawno przekonywał widzów, że nie będzie to małe wyzwanie!

Myślę, że FAME na pewno ogarnie. Myślę, że już tam są na wysokim poziomie rozmowy, bo ja miałem być motorem napędowym FAME MMA 9 czyli tej najbliższej gali, a przez moje kontuzje wypadłem z tego, więc będę dopiero na FAME MMA 10. Mają dużo więcej czasu i wiem, że przygotują mi jednak godnego rywala. Może zbyt wielkiego rywala nawet (…) 101 twarzy Don Kasjo. Każda moja twarz jest inna. Na FAME MMA 9 mam nadzieje, że będę już w pełni życia i zaprezentuje wam nową twarz. Ciekawe czy wszyscy zawodnicy zgodzą się na moją twarz, jestem ciekaw, bo mam fajny pomysł.                 

Zobacz także:

Jake Paul znów uderza w Conora McGregora! Widzieliście?

Popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber, który zaczyna być rozpoznawalny także w świecie sportów walki Jake Paul chce walki z Natem Diazem! Youtuber twierdzi, że starcie z kontrowersyjnym zawodnikiem ze Stockton da mu przepustkę do walki z Conorem McGregorem, którego wprost nazywa “dziwką Dany White’a”.