MMA PLDon KasjoDon Kasjo o walce z Parkiem na FAME MMA 10: To jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce

Don Kasjo o walce z Parkiem na FAME MMA 10: To jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce

Don Kasjo o nadchodzącej walce bokserskiej z Normanem Parkiem, do której dojdzie na gali FAME MMA 10 wypowiedział się dla portalu bokser.org, gdzie wprost nazwał nadchodzącą konfrontację “jedną z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce”.

Walka Don Kasjo vs Norman Parke będzie walką wieczoru gali FAME MMA 10 zaplanowanej na dzień 15 maja. Stawką tego pojedynku będzie kilogramowa sztabka złota, którą organizacja FAME MMA wprowadza jako bonus za zwycięzcy każdej walki wieczoru swojej imprezy:

Norman Parke vs Kasjusz Życiński na gali FAME MMA 10. Nagrodą sztabka  złota! - Golf News

Don Kasjo o walce z Parkiem na FAME MMA 10: To jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce

Gwiazda FAME MMA – Don Kasjo w swojej najbliższej walce zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i byłym mistrzem KSW oraz wielokrotnym rywalem Mateusza Gamrota – Normanem Parkiem.

Starcie to interesuje zarówno środowisko bokserskie jak i środowisko MMA, dlatego Don Kasjo uważa je nie tylko za najlepsze sportowo w historii FAME MMA, ale także za jedno z największych ostatnich lat w Polsce:

“To jest najbardziej sportowa walka w historii FAME MMA i wydaje mi się, że jeszcze długo nie będzie bardziej sportowej walki w tej organizacji. Wielu zawodników z FAME nazywa się sportowcami, przy czym ja nigdy się sportowcem nie nazwałem, ale prezentuję lepszy poziom niż wielu tych “sportowców”, ale ja nie potrzebuję statusu sportowca.

Ale tu nie chodzi o FAME MMA tylko, bo to jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce. Interesujesz się boksem, to powiedz mi, kiedy była większa walka bokserska w Polsce? Tutaj i świat boksu i świat MMA będzie obserwował tę walkę i fani FAME MMA. Teraz znowu padnie rekord oglądalności i sprzedaży PPV, tak jak było to na poprzedniej gali, na której byłem. A sportowcy na mnie narzekają, ale ja tak naprawdę będę bronił sportu, który kocham, a tym sportem jest boks.”

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Są zwolennicy i przeciwnicy! Kołecki się zaszczepił, a Szadziński gwarantuje: Nie ma takiej opcji!

Temat szczepień wzbudza dużą dyskusję na całym świecie. Kraje są podzieleni na zwolenników i przeciwników całej sytuacji. Mamy już pierwszy przykład w polskim MMA!

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Prochazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada…

Jiri Prochazka (28-3-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne! Czech już w tym momencie jest bliski walki o pas w wadze półciężkiej. Prochazka z szacunkiem wypowiada się o naszym reprezentancie.

Mistrz wagi ciężkiej ONE Brandon Vera zawalczy pierwszy raz od czasu pandemii, znamy rywala!

Brandon Vera zawalczy pierwszy raz od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Mistrz wagi ciężkiej ONE Championship podpisał kontrakt na kolejną walkę.