MMA PLDon KasjoDon Kasjo nie obawia się Gamrota: Chcesz ku**a Sako Gdańsk, zapraszam jak chcesz dostać łomot!

Don Kasjo nie obawia się Gamrota: Chcesz ku**a Sako Gdańsk, zapraszam jak chcesz dostać łomot!

Kasjusz Życiński pojawił się we wczorajszym cage’u przed jubileuszową 10-edycją FAME MMA. Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli freakowej organizacji postanowił zapytać ”Don Kasjo” o Gamrota.

W ostatnim czasie ten temat budzi spore zainteresowanie. Wydaje się jednak, że ta walka jest mało prawdopodobna. Po pierwsze ze względu na kontrakt ”Gamera” w UFC, które nie będzie przychylne na walki swojego zawodnika w innej organizacji.

Kasjusz zapewnia, że do walki nie dojdzie, ponieważ nie zamierza dać zarobić ”Gamerowi”.

Don Kasjo o Gamrocie: Król jest popularny, a mamrot nie jest popularny!

Kasjusz Życiński podczas ostatniego cage’a w mocnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie. ”Don Kasjo” gwarantuje, że jeśli Mateusz Gamrot ma problem to zaprasza go do klubu Sako Gdańsk, w którym jest codziennie.

”Dostałeś od mamrota co się bije tak jak ciota, a startujesz tu do kota co ma pięści jak Gołota”. No mamrot to jest najtańsze wino z biedronki z tego co kojarzę (…) Wydaje mi się, że to jest wino. Wiem, że jak to powiedziałem – mamrot czyli zmieniłem jak każdemu zawsze zmieniam, tak jak na to zasługują mój wróg. Mamrot chodziło o Gamrota, który zaczął się do mnie pruć. Nawet nie chce mi się o nim gadać już, bo nie będzie się wybijał na moim fame. Tak jak on powiedział, że ja niby trampolinę.. Król jest popularny, a mamrot nie jest popularny, więc on chciał, bo przecież ja nic o walce nie powiedziałem, nawet mówiłem że ja mu w tym UFC kibicuje, a on mnie zaczął od meneli i żulów wyzywać. Mówi o wielkich pieniądzach za walkę (śmiech), a ja mam w dupię z nim. Chcesz ku**a Sako Gdańsk, Grunwaldzka ulica, zapraszam tam też jestem codziennie, zapraszam jak chcesz dostać łomot. Tam nie ma klatki, ośmiokątnej jak on to mówi, ale jest duża sala. Jak chcesz po wpi**dol to zapraszam, a nie on mi tu pi**doli o dwóch milionach. I kto tu chce walki? Przecież on pierwszy powiedział o walce, nawet nic nie mówiłem. Ja jestem normalny/miły do czasu, ja mam 101 twarzy Don Kasjo, ale jak ktoś już wjeżdża na mnie, gdzie ja o gościu nic nie mówiłem to wiesz lecę z nim. Tak jak mówię mamrot niech se kupi (…) Ja powiedziałem jak chce to niech przyjeżdża.           

Całe wideo poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji! Widzieliście?

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

FAME MMA: To dopiero zaskoczenie! Szymon Kołecki chwali… Ferrariego! Zaskoczeni?

Aktualny zawodnik KSW – Szymon Kołecki, reprezentuje w swoich walkach Akademię Sportów Walki Wilanów. Trenuje tam m.in. z Michałem Oleksiejczukiem czy Michałem Pasternakiem. Uwagę złotego medalisty z Pekinu, przykuł zawodnik Fame MMA – Amadeusz „Ferrari” Roślik.