MMA PLBoksPolak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Straszewski

Już dziś o 18:00 Starszewski zawalczy w półfinale z Vishalem Guptą reprezentantem Indii. Zwycięzca będzie walczył o złoty medal młodzieżowych mistrzostw świata odbywających się w Kielcach.

Świetnie radzą sobie nasze reprezentantki. W tym momencie z medalu cieszy się siedem Biało-Czerwonych. Sukces odnotowała chociażby Barbara Marcinkowska, Wiktoria Tereszczak, Daria Parada czy Karolina Ampulska.

Wielkie emocje podczas wywiadu!

Jakub Starszewski startujący w kategorii 91 kilogramów ma za sobą ważny sukces, który może byćdziś jeszcze większy. Polak w rozmowie z TVP Sport nie ukrywał radości, ale pojawiły się też łzy… Mowa o dedykacji Starszewskiego – sami zobaczcie!

𝐉𝐚𝐤𝐮𝐛 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 zdobędzie medal młodzieżowych mistrzostw świata w boksie Po walce ćwierćfinałowej, podczas specjalnej dedykacji polały się łzy

Polak pewny medalu jest po ostatniej dobrej walce ćwierćfinałowej. Starszewski 3:2 (30:27, dwa razy 29:28 i dwa razy 28:29) pokonał Uzbeka – Amirszoka Samadowa.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo vs Parke: Boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA! Ma racje?

Gracjan Szadziński (8-4) w mediach społecznościowych został zapytany o nadchodzą walkę wieczoru FAME MMA 10. Będzie to starcie na zasadach bokserskich pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke.

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship! Jeszcze nie zadebiutował, a już zakończył współpracę?

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis