MMA PLFAME MMAFAME MMA: To dopiero zaskoczenie! Szymon Kołecki chwali… Ferrariego!

FAME MMA: To dopiero zaskoczenie! Szymon Kołecki chwali… Ferrariego!

Aktualny zawodnik KSW – Szymon Kołecki, reprezentuje w swoich walkach Akademię Sportów Walki Wilanów. Trenuje tam m.in. z Michałem Oleksiejczukiem czy Michałem Pasternakiem. Uwagę złotego medalisty z Pekinu, przykuł zawodnik Fame MMA – Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Ferrari

Szymon Kołecki (9-1) to niekwestionowanie jedna z największych ikon w polskim sporcie. Polski sztangista, który zdobył w swojej karierze dwa medale olimpijskie, a obecnie zawodnik MMA, zakontraktowany przez KSW.

Pierwszy pojedynek dla największej polskiej federacji stoczył w marcu 2019 roku pokonując Mariusza Pudzianowskiego. W następnych pojedynkach odprawiał przed czasem Damiana Janikowskiego, a ostatnio – w styczniu tego roku – Martina Zawadę. Jeszcze nie wiadomo – z kim, złoty medalista olimpijski z Pekinu zmierzy się w swoim czwartym pojedynku dla Konfrontacji Sztuk Walki.

Szymon Kołecki: Jest chłopak zdolny, ale…

Szymon Kołecki, wypowiedział się o Rośliku w następujących słowach.

Na sali jest to chłopak ruchowo na pewno bardzo zdolny, niewątpliwie ma talent ruchowy w każdej płaszczyźnie. On nie posiada dzisiaj, niektórych umiejętności w danych płaszczyznach, ale może je nabyć, bo jest naprawdę zdolnym gościem. Jeśli będzie pracował to absolutnie – prędzej czy później – może w przeciągu 2-3 lat zawalczyć nawet jakąś walkę profesjonalną, wcale nie muszą to być tylko walki freakowe. Jest chłopak zdolny, więc jeśli będzie pracował, to na pewno się poprawi. Tylko, czy będzie pracował…

Amadeusz Roślik przygotowuje się obecnie do swojej następnej walki w organizacji Fame MMA. Na gali Fame MMA 10 przeciwnikiem „Ferrariego” będzie Mateusz „Haribo” Gąsiewski. Do tej pory Roślik wystąpił na gali Fame pięciokrotnie. Po udanym debiucie na drugiej gali federacji, kiedy pokonał Sylwestra Tkocza, nastąpiła seria czterech porażek – z Malczyńskim, dwukrotnie z Polańskim, a w ostatnim pojedynku zawodnik z Warszawy musiał uznać wyższość Maksymiliana Wiewiórki (walka odbyła się na zasadach Kick-boxingu).

Zobacz także:

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.

”Bestia” ostro o zachowaniu Szeligi po walce: Zachował się jak skończony idiota!

Piotr Piechowiak nie jest zadowolony ze słów Piotra Szeligi po walce. Zawodnik mieszkający w Rzeszowie zdradził, że miał straszne problemy, a walka wisiała na włosku.

To były czasy! Marcin Najman opublikował sparing sprzed 21 lat! [WIDEO]

Za pośrednictwem kanału MMA-VIP na YouTube opublikowano materiał, gdzie Marcin Najman przeprowadza sparing. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak zamieszczony filmik został nagrany 21 lat temu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis