MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje słowa Gamrota: Też będzie trzeba mu udowodnić…

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota: Też będzie trzeba mu udowodnić…

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował słowa Mateusza Gamrota (17-1). ”Gamer” zdradził komu będzie kibicował w starciu Parke vs Don Kasjo, które odbędzie się siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10 edycji.

Przypomnijmy, że na linii Gamrot-Parke zawsze było gorąco. Mimo wszystko reprezentant Czerwonego Smoka będzie trzymał kciuki za ”Stormina”.

Chciałbym się jeszcze odnieść do całej sytuacji Normana Parke z tym Don Kasjo całym. Dostaje niesamowicie wiele wiadomości odnośnie tej walki. Jesteście ciekawi mojego zdania. Moje relacje z Normusiem się w ogóle nie zmieniły, nie są lepsze ani gorsze. Myślę, że prawdziwy sport został mu wybity z głowy poprzez walki ze mną i walki z Borysem. Został mu teraz FAME, ale muszę przyznać, że w tej walce trzymam kciuki będę za niego, bo jakby nie było reprezentuje nasz sport, więc Normuś nie przynieś wstydu. Takie jest moje zdanie na ten temat. A szczerze nie mam zielonego pojęcia kim jest ten Don Kasjo cały.

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota!

Kasjusz Życiński na swoim wczorajszym livie skomentował słowa Mateusza Gamrota. ”Don Kasjo” zapewnia, że będzie trzeba po prostu zaskoczyć następną osobę.

To se zobacz. I zobaczysz jak ja mu wybije wasz sport i nasz FAME MMA. No to co Gamrotowi też będzie trzeba udowodnić. To znaczy Gamrot już wcześniej mówił, że pałka wygra ze mną. To tylko nie zmienia zdania, no to luz. Gamrot tylko potwierdził, że jest za pałką, więc spoko.     

Cały materiał poniżej:

Ostatnia walka ”Don Kasjo” miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Było to wyczekiwane starcie z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME.

Na początku to ”El Testosteron” szukał mocnego ciosu, ale mógł być zaskoczony, gdy rywal nic sobie z tego nie robił, a wręcz zachęcał do ataku. Najman niespodziewanie poszedł w nogi, wyprowadził ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Zobacz także:

Ferrari i Szeliga gotowi zastąpić Popka! Dobry pomysł?

Nie brakuje następnych chętnych, aby wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9. Przypomnijmy, że poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4). Tym samym freakowa organizacja szuka zastępstwa dla również popularnego rapera Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke! Zaskoczeni?

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.