MMA PLDon KasjoGamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10! Będziecie zaskoczeni!

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10! Będziecie zaskoczeni!

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.

Do starcia dojdzie siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej dziesiątej edycji FAME MMA. Przypomnijmy, że walka zakontraktowana jest w formule bokserskiej. Na dystansie 5×3.

”Stormin” w mieszanych sztukach walki trzykrotnie mierzył się z Gamrotem. Przy ich zestawieniu zawsze nie brakowało emocji! Trylogia zakończyła się w wakacje, gdy ”Gamer” przed czasem pokonał Parke.

Gamrot o walce Parke: Trzymam kciuki, nie przynieś wstydu!

Mateusz Gamrot (17-1) aktualnie przebywa w American Top Team, gdzie spędza swoje przygotowania do drugiej walki w największej organizacji na świecie. 30-latek dziesiątego kwietnia zmierzy się z Scottem Holtzmanem (14-4).

Reprezentant Czerwonego Smoka na insta stories skomentował ogłoszone już starcie pomiędzy Normanem Parke, a Kasjuszem Życińskim.

Chciałbym się jeszcze odnieść do całej sytuacji Normana Parke z tym Don Kasjo całym. Dostaje niesamowicie wiele wiadomości odnośnie tej walki. Jesteście ciekawi mojego zdania. Moje relacje z Normusiem się w ogóle nie zmieniły, nie są lepsze ani gorsze. Myślę, że prawdziwy sport został mu wybity z głowy poprzez walki ze mną i walki z Borysem. Został mu teraz FAME, ale muszę przyznać, że w tej walce trzymam kciuki będę za niego, bo jakby nie było reprezentuje nasz sport, więc Normuś nie przynieś wstydu. Takie jest moje zdanie na ten temat. A szczerze nie mam zielonego pojęcia kim jest ten Don Kasjo cały.

Gamrot komentuje zestawienie Parke vs Don Kasjo

Mati zdradził komu będzie kibicował

Posted by MMA SHOTY on Tuesday, March 2, 2021

Zobacz także:

Mateusz Murański ostro o Popku! O co chodzi?

Mateusz Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej, gdzie ogłoszono oficjalnie jego pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Do wyjaśnienia ich konfliktu dojdzie siedemnastego kwietnia na FAME MMA 10.

Krycha komentuje awanturę z Postem i wyjaśnia dlaczego nie może reprezentować Ankosu! Widzieliście?

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.