MMA PLFAME MMAFerrari i Szeliga gotowi zastąpić Popka na FAME MMA 9: To co walczymy z tym Kizem…

Ferrari i Szeliga gotowi zastąpić Popka na FAME MMA 9: To co walczymy z tym Kizem…

Nie brakuje następnych chętnych, aby wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9. Przypomnijmy, że poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4). Tym samym freakowa organizacja szuka zastępstwa dla również popularnego rapera Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Jako pierwszy gotowość zgłosił Norman Parke, który chciałby podjąć nowe wyzwanie. ”Stormin” już wcześniej wspominał, że nie miałby nic przeciwko walce z zawodnikiem kategorii ciężkiej.

Jeżeli Popek złamał rękę może Kizo chciałby się sprawdzić by uratować walkę wieczoru. Obiecuję, że nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy.

Ferrari i Szeliga zgłaszają gotowość!

Patryk Woziński czeka z niecierpliwością na nowego przeciwnika. ”Kizo” nie chce, aby przepadły mu całe przygotowania. Przypomnijmy, że gala FAME MMA 9 odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Mamy następnych chętnych, którzy chcieliby zastąpić kontuzjowanego Popka (4-4). Amadeusz Roślik jest w drodze do Poznania czy jest to przypadek? ”Ferrari” jest gotowy na podjęcie takiego wyzwania.

Amadeusz

To nie koniec, bo otwarty na takie zestawienie jest również Piotr Szeliga. ”Szeli” miałby szansę na odbudowanie się po ostatniej przegranej z ”Bestią”.

FAME MMA 9

Szeliga zgłasza gotowość

Posted by MMA SHOTY on Tuesday, March 2, 2021

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Mateusz Murański ostro o Popku! O co chodzi?

Mateusz Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej, gdzie ogłoszono oficjalnie jego pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Do wyjaśnienia ich konfliktu dojdzie siedemnastego kwietnia na FAME MMA 10.

Krycha komentuje awanturę z Postem i wyjaśnia dlaczego nie może reprezentować Ankosu! Widzieliście?

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.