MMA PLNajnowszeMateusz Kubiszyn”Don Diego” zabiera głos w sprawie walki z Pasternakiem: Starcie z ”Szelim” będzie odpowiedzią!

”Don Diego” zabiera głos w sprawie walki z Pasternakiem: Starcie z ”Szelim” będzie odpowiedzią!

Coraz częściej wspomina się o potencjalnym starciu Michała Pasternaka z Mateuszem Kubiszynem. ”Don Diego” zabrał głos w sprawie wspomnianej walki. Zawodnik High League i GROMDY zapewnia, że starcie z ”Szelim” będzie odpowiedzią.

Kubiszyn

”Don Diego” najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego maja na 13 edycji GROMDY, gdzie dojdzie do wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem.

Przypomnijmy, że mają oni już za sobą jeden pojedynek. Miał on miejsce w formule K-1 na gali HFO. Emocji nie zabrakło! Po pełnym dystansie okazało się, że walka kończy się remisem. Jak będzie tym razem? Pewni możemy być jednego – to będzie prawdziwa wojna w ringu!

”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z ”Szalonym Reporterem” został zapytany o potencjalne zestawienie z Michałem Pasternakiem.

W MMA ta walka nie miałaby żadnego sensu. Nie byłoby szansy na nawiązania w miarę wyrównanej walki. Zwłaszcza że ”Wampir” ma o wiele lepszy partner niż stójkę (…)  Dużą odpowiedzią będzie walka z ”Szelim’. Jeśli dostanie w trąbę, to po co ja mam z nim walczyć.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Wampir” podczas FAME MMA 18 w Łodzi skrzyżuje rękawice z Piotrem Szeligą. Pojedynek odbędzie się dwudziestego maja – został zakontraktowany w formule K-1.

Zobacz także:

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287? Co zarejestrowały kamery? [WIDEO]

Na minionej gali UFC 287 w Miami gośćmi honorowymi największej organizacji MMA na świecie byli m.in. były prezydent USA Donald Trump, były pięściarz Mike Tyson czy muzyk Kid Rock. Kamery filmujące wydarzenie zarejestrowały moment, w którym prezydent najprawdopodobniej przegrał zakład z muzykiem.

Będzie walka Adesanya vs Du Plessis? Mocne słowa zawodników

Po ponownym zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi średniej UFC, Israel Adesanya może zacząć szukać kolejnej “ofiary”. Takim może być Dricus Du Plessis, który w oktagonie UFC radzi sobie bardzo dobrze, jest w czołówce swojej kategorii wagowej i wygrał pięć walk, pozostając w UFC niepokonanym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis