MMA PLNajnowszeGROMDAMistrz GROMDY chętny na duży pojedynek! Don Diego vs Mike Perry realnym starciem?

Mistrz GROMDY chętny na duży pojedynek! Don Diego vs Mike Perry realnym starciem?

To byłoby starcie, przy którym niewątpliwie Mateusz Kubiszyn mógłby ”’wypłynąć na szerokie wody”. ”Don Diego” przyznał, że byłby chętny na starcie z byłym zawodnikiem UFC – Mike’m Perry, który aktualnie z świetnym rezultatem rywalizuje w walkach na gołe pięści. Czy takiej starcie jest realne?

Kubiszyn

Kubiszyn swój najbliższy pojedynek stoczy trzydziestego pierwszego maja na gali GROMDA 17. Będzie to hitowy rewanżowy pojedynek z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie Mateusz podpisał nowy kontrakt z Mariuszem Grabowskim – co oznacza, że jeszcze na dłużej zobaczymy ”Don Diego” w walkach na gołe pięści w GROMDZIE.

Don Diego: Interesują mnie goście takiego pokroju!

Mateusz Kubiszyn został zapytany o potencjalne walki poza granicami kraju. ”Don Diego” nie ma ”parcia” na takie starcia choć… są wyjątki.

Kubiszyn zapewnił, że oczywiście byłby zainteresowany walką z byłym zawodnikiem UFC.

Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na walki wyjazdowe, bo prezes Mariusza Grabowski ma na mnie ciekawy plan w GROMDZIE. Ale jeśli pojawi się fajna oferta, moglibyśmy usiąść do rozmów. Jako mistrz wyjdę do mistrzów typu Amerykanin Mike Perry. Interesują mnie goście takiego pokroju.

“Platinum” w UFC stoczył piętnaście walk z czego siedem wygrał. Amerykanin zawsze gwarantował dużo emocji. Mike mierzył się z takimi zawodnikami jak Donald Cerrone, Paul Felder czy Jake Ellenberger.

Teraz Mike toczy walki na gołe pięści, w których nie doznał jeszcze porażki. Amerykanin odnotował cztery zwycięstwa w BKFC, gdzie pokonywał Michaela Page’a, Luke Rockholda, a w ostatniej walce Eddie Alvareza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis