MMA PLNajnowszeCiekawostkiDonald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287? Co zarejestrowały kamery? [WIDEO]

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287? Co zarejestrowały kamery? [WIDEO]

Na minionej gali UFC 287 w Miami gośćmi honorowymi największej organizacji MMA na świecie byli m.in. były prezydent USA Donald Trump, były pięściarz Mike Tyson czy muzyk Kid Rock. Kamery filmujące wydarzenie zarejestrowały moment, w którym prezydent najprawdopodobniej przegrał zakład z muzykiem.

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem

Walką wieczoru gali UFC 287 było starcie o pas mistrzowski wagi średniej między Alexem Pereirą a Israelem Adesanyą. Nigeryjczyk wziął na Brazylijczyku rewanż w oktagonie za porażkę sprzed kilku miesięcy.

Co ciekawe, Donald Trump najprawdopodobniej typował Pereirę jako zwycięzcę tej konfrontacji.

Donald Trump przegrał zakład z Kid Rockiem na UFC 287?

Trump najprawdopodobniej zawarł zakład z Kid Rockiem o zwycięzcę walki wieczoru gali UFC 287 w Miami. Z filmu opublikowanego w mediach społecznościowych wynika najprawdopodobniej, że Donald Trump stawiał na Pereirę.

Wniosek taki można wysnuć po tym, jak najprawdopodobniej podarowuje pieniądze Kid Rockowi zaraz po wygranej Israela Adesanyi.

Moment ten uchwyciły kamery na poniższym filmie:

A Wy jak myślicie – co pokazują kamery na tym nagraniu? Czy wg Was Donald Trump wypłacał właśnie Kid Rockowi wygrane przez niego w zakładzie pieniądze? Jak myślicie – o jakie kwoty zakładają się tak prominentni ludzie oglądający gale UFC spod samego oktagonu?

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis