MMA PLNajnowszeGROMDAWszystko jasne! Poznaliśmy datę walki Don Diego-Balboa II!

Wszystko jasne! Poznaliśmy datę walki Don Diego-Balboa II!

Podczas ostatniej gali GROMDA w ringu pojawił się mistrz polskiej organizacji walk na gołe pięści – Mateusz Kubiszyn. Ogłoszono wtedy z kim ”Don Diego” zmierzy się w swojej następnej walce. Bez większego zaskoczenia Kubiszyn stanie do rewanżu z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Poznaliśmy też datę i szczegóły ogłoszonego pojedynku.

Kubiszyn

Przypomnijmy, że Kubiszyn związał się z organizacją FAME MMA i właśnie tam także ma toczyć swoje pojedynki. Do jednego z nich miało dojść już w grudniu, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Freakowa organizacja chciała doprowadzić do starcia ”Don Diego” z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Niewykluczone, że będzie ponowna próba.

Pewne jest, że nie tak szybko, bowiem póki co Mateusza czeka walka na gołe pięści. Rewanż zapowiada się naprawdę świetnie, kiedy przypomnimy sobie ich pierwszą walkę w kick-boxingu oraz starcie na GROMDZIE.

Znamy datę!

Mateusz Kubiszyn kontra Bartłomiej Domalik II będzie miało miejsce już trzydziestego pierwszego maja na gali GROMDA 17.

”Balboa” po przegranej z Mateuszem wrócił już na odpowiednie tory. Miało to miejsce na 15 edycji, gdzie szybko i efektownie znokautował Duńczyka – Simona ”Savage’a” Henriksena.

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już 31 MAJA!

Bilety dostępne na eBilet.pl

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już 31 MAJA!Bilety dostępne na eBilet.plNiepokonany mistrz walka na gołe pięści,…

Posted by Gromda on Monday, March 25, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis