MMA PLNajnowszeGROMDAMateusz Kubiszyn na dłużej w GROMDZIE! Mistrz podpisał nowy kontrakt!

Mateusz Kubiszyn na dłużej w GROMDZIE! Mistrz podpisał nowy kontrakt!

Mateusz Kubiszyn nie zamierza kończyć swojej przygody z walkami na gołe pięści. ”Don Diego” na ostatniej gali pojawił się w ringu, gdzie ogłoszono jego rywala i zrobiono face to face. To jednak nie koniec, bowiem Kubiszyn podpisał nowy kontrakt z organizacją GROMDA.

Kubiszyn

Już niebawem poznamy szczegóły odnośnie daty najbliższego pojedynku Kubiszyna. Pewne jest jedno – będzie to rewanżowy pojedynek z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Ich pierwszy pojedynek dostarczył dużo emocji i już po walce wielu mówił, że drugie starcie to kwestia czasu.

”Balboa” wrócił na odpowiednie tory i w efektownym stylu odprawił Simona Henriksena. W tym czasie ”Don Diego” po raz pierwszy obronił tytuł mistrzowski, gdzie pokazał się z kapitalnej strony. Kubiszyn przed czasem pokonał weterana Łukasza ”GOATA” Parobca.

Kubiszyn podpisał nowy kontrakt!

Mariusz Grabowski właściciel organizacji GROMDA w mediach społecznościowych wyznał, że Mateusz Kubiszyn podpisał nowy kontrakt. Tym samym ”Don Diego” na dłużej jeżeli chodzi o rywalizację na gołe pięści.

Lecimy dalej! 👊🏼
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn podpisał nowy kontrakt z federacją GROMDA.
Gratulujemy i życzymy samych zwycięstw!
#Gromda

Ponadto na profilu organizacji pojawił się nowość w postaci rankingu. Kto jest blisko walki o tytuł z ”Don Diego”? Sami zobaczcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis