Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLThe WarDenis Załęcki przed THE WAR 5 w Gliwicach: „Szukamy kolejnych ciekawych postaci, ktoś może odpalić w klatce i na wywiadach”

Denis Załęcki przed THE WAR 5 w Gliwicach: „Szukamy kolejnych ciekawych postaci, ktoś może odpalić w klatce i na wywiadach”

W piątek 5 maja THE WAR po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku! Należąca do Denisa Załęckiego najbardziej hardkorowa polska organizacja sportów walki swoją piątą galę przeprowadzi w Małej Arenie Gliwice, gdzie zasiądą między innymi fani ekipy MŁODE GLIWICE, która świetnie pokazała się na poprzedniej edycji. Oprócz walk grupowych fani jak zwykle zobaczą indywidualny turniej z nagrodą 50 tysięcy złotych dla zwycięzcy. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

Denis Załęcki przed THE WAR 5
Foto: THE WAR

Bilety dostępne w serwisie eBilet »

– Fani od początku pytali się nas, kiedy w końcu zrobimy galę na Śląsku. Podczas czwartej edycji świetnie pokazała się ekipa MŁODE GLIWICE i chcieliśmy ich w ten sposób nagrodzić. Wiemy, że ściągną na trybuny wielu ludzi i stoczą widowiskową walkę, a na tym najbardziej nam zależy

mówi Denis „BAD BOY” Załęcki, właściciel i pomysłodawca projektu The WAR.

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Lista startowa:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)

2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)

3. Dawid “DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)

4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
5. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
6. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
7. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać

kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

Śledź THE WAR:

www.facebook.com/thewarpl

[informacja prasowa]

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis