MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

Babilon MMA 35 Piotr Wawrzyniak

Błeszyński dobrze trafił lewą ręka. Wawrzyniak popisał się zaś efektownym rzutem. Zawodnik Czerwonego Smoka szedł do przodu z kolejnymi ciosami. Rywal nie pozostawał bierny i odpowiadał w kontrze. W ostatniej minucie pierwszej rundy mistrz trafił mocno prawą ręką, dobrze zaatakował te kolanem.

Zawodnicy dalej prowadzili otwarty pojedynek. Wawrzyniak przechwycił nogę rywala i go obalił. Szybko nastąpił jednak powrót do stójki. Wawrzyniak podłączył przeciwnika potężnym kolanem i zaczął go rozbijać w parterze. Mistrz kontrolował rywala i zajął miejsce za jego plecami. “Ares” wstał, ale nadal był trzymany przez rywala. W pewnym momencie sędzia zwrócił uwagę Błeszyńskiemu by ten nie trzymał się siatki. Zaraz po tym Wawrzyniak trafił go dwoma potężnymi ciosami, które zakończyły pojedynek.

Zawodnicy ci spotkali się już wcześniej w maju 2021 roku na gali Babilon MMA 22. Wawrzyniak wygrał wówczas przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Kolejny pojedynek zakończył się więc podobnie.

Zobacz także:

Babilon MMA 35: Wawrzyniak vs. Błeszyński – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali Babilon MMA 35, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Jaworznie. Main event stanowić będzie pojedynek o pas wagi średniej miedzy Piotrem Wawrzyniakiem a Adrianem Błeszyńskim.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO]

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Typowanie redakcyjne XTB KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak. Kto naszym zdaniem wygra walki?

Zapraszamy na dwieście siedemdziesiątą pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy podczas niej nowego mistrza wagi półśredniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis