MMA PLNajnowszeBoksTo już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Różański

Polak doczeka się wielkiej szansy. Różański przed własną publicznością zawalczy o tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii bridger. Ponadto zobaczymy walki o tytuł mistrza Europy – taką szansę dostanie Michał Cieślak oraz Laura Grzyb.

– Jestem wdzięczny Sky Sports, że przyjechali tu za mną. Zrobię tutaj dzikie przedstawienie. Różański to bokserski zabijaka, typ ringowego prześladowcy. Mnie z kolei nie da się zastraszyć. Budzi się we mnie dzikość, jestem w najlepszej formie swojego życia i udowodnię to. Tym razem wolałbym poboksować zamiast się bić, gdyż wiem, że jestem dużo lepszym bokserem niż Różański. Obaj jesteśmy wojownikami, praktycznie wszystkie walki kończymy przez nokaut – mówi Babić.

Znamy szczegóły!

W karcie walk pojawi się dziesięć pojedynków. Główna walka wieczoru czyli starcie Różański-Babić planowane jest przed północą.

Studio gali Knockout Boxing Night rozpocznie się od godziny 19:20 w TVP Sport – sama gala o 20:15.

Wczoraj doszło do ostatniego face to face:

Oto karta walk dzisiejszej gali:

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis