MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki odpowiada na słowa Piotra Szeligi: Nie mierz innych swoją miarą!

Denis Załęcki odpowiada na słowa Piotra Szeligi: Nie mierz innych swoją miarą!

Denis Załęcki postanowił zareagować w mediach społecznościowych. ”Bad Boy” skomentował wypowiedź Piotra Szeligi podczas wczorajszego programu ”face to face”. ”Szeli” w pewnym momencie postanowił wspomnieć o walce swojego trenera – Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Szeliga

FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja w Tauron Arenie Kraków. Transmisja będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić [TUTAJ].

Do wyjaśnienia konfliktu ”Bad Boya” z ”Don Diego” dojdzie już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek odbędzie się na High League 3. Starcie został zakontraktowane w formule MMA.

30-latek w grudniu 2020 roku na gali GROMDA 3 zmierzył się z kolegą Denisa – Krystianem Kuźmą. ”Tyson” od samego początku szukał mocnego ciosu. Udało się nawet posłać rywala na deski, lecz ”Don Diego” szybko doszedł do siebie.

Od drugiej rundy to już dominacja w wykonaniu Kubiszyna. Doświadczony kick-boxer wyprzedzał akcję rywala i miał szczelną obronę.. W trzeciej rundzie ”Tyson” runął na deski i było już po wszystkim.

Denis Załęcki do Szeligi!

Denis Załęcki postanowił na insta stories odnieść się do wczorajszej wypowiedzi Piotra Szeligi.

Jak to się mówi? Nie mierz innych swoją miarą. To, że dla Ciebie Kubiszyn jest jak ”ninja”, to tylko twoja subiektywna opinia, która jest poparta twoim (marnym) doświadczeniem i umiejętnościami, które jak wiemy nie są na najwyższym poziomie! No i skoro Don Diego uważa, że Norman zostanie przez Ciebie naj*bany w 1 rundzie, to nie mam pytań… Widzę, że obydwaj macie problem z obiektywną oceną rzeczywistości.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Friday, May 13, 2022

Karta walk dzisiejszego wydarzenia:

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Widz atakuje Parke przed FAME MMA 14: Byłem twoim fanem, karma wróci na walce! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas wczorajszego programu ”face to face” pomiędzy Normanem Parke i Piotrem Szeligą nie brakowało tak zwanych dymów. W pewnym momencie szansę na zadanie pytania dostali widzowie. Jeden z nich postanowił wyjaśnić pewną sytuację. Zarzucił on Parke, że od paru lat nie dostał stroju z walki, za który zapłacił byłemu zawodnikowi UFC.

Dzień z Burneiką przed walką z ”Roburem” na High League: Precle czy kotleciki to będzie słabo! Widzieliście?

Tym razem dzień z Robertem Burneiką przed galą High League 3! Popularny ”Hardkorowy Koksu” po dłuższej przerwie wraca do klatki i już czwartego czerwca w Ergo Arenie zmierzy się z Robertem ”Roburem” Orzechowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis