MMA PLDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk w KSW? Jeden z właścicieli zainteresowany!

Daniel Omielańczuk w KSW? Jeden z właścicieli zainteresowany!

Daniel Omielańczuk (25-11-1) po latach wróci do KSW? Jeden z właścicieli przyznał, że nie wyklucza takiego rozwiązania. Tym bardziej, że w ostatnich dniach największa organizacja w naszym kraju straciła czołowego ciężkiego – Michała Andryszaka (22-10).

Omielańczuk

”Longer” dziewiętnastego listopada zawalczy w walce wieczoru Fight Exclusive Night 37. Będzie to starcie o tymczasowy pas wagi ciężkiej z Szymonem Bajorem (22-9). Andryszak zapewniał, że nie został w KSW, ponieważ właścicieli nie mieli większego pomysłu na jego kolejne pojedynki.

Omielańczuk wróci do KSW?

Daniel Omielańczuk (25-11-1) byłby mocnym wzmocnienie KSW w wadze ciężkiej. Zainteresowany takim pomysłem jest Martin Lewandowski – co przyznał w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Całe szczęście i pojawia się trochę odbiegnę od tematu Andryszaka, ale Omielańczuka. Był zawodnikiem KSW, później po drodze zaliczył jeszcze z trzy czy cztery organizacje i coraz częściej ludzie podbijają i gdzieś tam wiesz… Mamy trochę niedoborów w dywizji ciężkiej, więc nie wykluczam.

39-latek w KSW stoczył dwa pojedynki. Był to początek kariery Omielańczuka. Podopieczny Roberta Jocza wystąpił w turnieju wagi ciężkiej na KSW 12. Daniel przegrał na punkty z Davidem Olivią oraz Konstantinem Gluhovem.

Zobacz także:

Zbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Zbigniewem Bońkiem trwa już długo. Kierunek, w którym zmierza może zaskoczyć wielu. ”El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych zaproponował byłemu piłkarzowi… walkę!

Don Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” już dwudziestego listopada wystąpi w walce wieczoru. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis