MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White zapowiada pierwszą galę Power Slap, czyli walk na liście [WIDEO]

Dana White zapowiada pierwszą galę Power Slap, czyli walk na liście [WIDEO]

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White zapowiada pierwszą galę Power Slap, czyli popularnej gali walk na liście. Impreza, z walkami otwartą dłonią odbędzie się już 18 stycznia w Las Vegas.

Dana White zapowiada pierwszą galę Power Slap

Dana White zrobił się fanem walk na lepce czyli pojedynków z otwartej dłoni prosto w twarz na tyle, że sam zaczął organizować taki projekt. Już niedługo debiut jego nowego show, a zapowiedź pierwszej gali Power Slap poniżej:

Co ciekawe, fani mieszanych sztuk walki i nie tylko oni wypominają szefowi UFC jego własne zachowanie związane z uderzeniami otwartą ręką.

Chodzi o incydent, którego White dopuścił się na sylwestrze, który spędzał w Meksyku. Tam uderzył otwartą dłonią swoją żonę, a całe zdarzenie nagrały kamery.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Dana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

A Wy będziecie śledzić nowy projekt szefa UFC pod nazwą Power Slap?

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA! Widzieliście?

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz! Co wy na to?

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis