MMA PLArchiwumPiotr SzeligaGleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz!

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz!

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Temat wrócił, gdy Szeliga w rozmowie z naszym portalem został zapytany o całą genezę konfliktu z ”Glebą”.

Podszedł do mnie, nie wiem, czy to był after, czy co, już nie pamiętam i była sytuacja, gdzie powiedziałem coś, co mi powiedział Denis, czego nie miałem mówić. Za to przeprosiłem Denisa, wyjaśniliśmy sobie to i było ok – powiedział Szeliga.

Cała rozmowa poniżej:

Szybka reakcja!

Patryk ”Gleba” Tołkaczewski, Remi Gruchała oraz Vasyl Halych postanowili szybko zareagować na ostatnią wypowiedź Piotra Szeligi.

– Prokurator znowu zaczyna farmazonić, więc trzeba odnieść się do tego, co podsyłacie. Najważniejsza sprawa jest taka, że ja na żadne aftery nie chodzę, a chłopaczyna pod wpływem emocji chyba traci pamięć, bo to on do mnie podszedł i oprócz bzdur, które mówił, to szła wazelina w moją stronę. Nie udawaj, że się zmieniłeś! Ojcowski chlapacz, a nie sierpowy Cię zmienił i spokorniałeś. Jak chcesz dostać sierpowego, to zapraszam do walki i wtedy zakończę twoją karierę do końca – zareagował Patryk ”Gleba” Tołkaczewski.

– Haha bajkopisarz. Jak nie pamiętasz, to w kasku powinieneś boksować. ”Gleby” nie było na afterze, bo po walkach przybiliśmy pionę i „Gleba” pojechał do domu! – napisał Vasyl Halych.

– Dobrze wiesz, za co dostałeś, a w pokoju prawie popłakałeś się ze strachu 😂😂 – napisał Remi Gruchała. 

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu [WIDEO] Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis