MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White o dołączeniu Jędrzejczyk do Galerii Sław: Jest niesamowita! Będzie z nami do końca życia!

Dana White o dołączeniu Jędrzejczyk do Galerii Sław: Jest niesamowita! Będzie z nami do końca życia!

Podczas sobotniej gali UFC 299 w Miami doszło do pięknego docenienia! Obecna na miejscu Joanna Jędrzejczyk (16-5) została wprowadzona do Galerii Sław. Polka zabrała głos w mediach społecznościowych i nie ukrywała wzruszenia. Teraz głos zabrał Prezydent UFC – Dana White, który wychwalał Polkę i zapewnił, że będzie ona już z nimi do końca życia.

Dana White wynagrodzi Joannę Jędrzejczyk

Joanna ostatni pojedynek stoczyła w czerwcu 2022 roku. Był to tak zwany co-main event na gali UFC 275 w Singapurze. Jędrzejczyk stanęła przed szansą rewanżu z Weili Zhang. W drugim starciu widzieliśmy już inną historię. Chinka w drugiej rundzie (bacfistem) znokautowała naszą reprezentantkę. Jędrzejczyk tuż po walce ogłosiła zakończenie kariery.

36-latka aż pięć razy obroniła tytuł mistrzowski w kategorii słomkowej.

Dana White komentuje!

Joanna Jędrzejczyk w mediach społecznościowych zabrała głos.

Co za wieczór w Miami z UFC 299. Nie spodziewałam się włączenia do Galerii Sław UFC, więc ostatnia noc była, nawet dla mnie, bardziej emocjonalna. Dziękuję Wam za miłość i wsparcie. Pewnego dnia miałam marzenie pozostać zawodniczką UFC, następnie mistrzynią, mieć cholernie dobrą karierę i dołączyć do Galerii Sław. Wygląda jakby wszystko ułożyło się idealnie. Jest jeszcze wiele więcej do przebycia. Bardzo dziękuję Wam wszystkim. Zobaczymy się w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk.

Głos także zabrał Prezydent UFC – Dana White, który w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o byłej mistrzyni.

Podziękowaliśmy sobie. Ona jest niesamowita. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem walkę Joanny w UFC, zaraz po niej zaproponowałem jej, aby poszła ze mną obejrzeć pozostałe walki z gali. Od tamtego czasu i przez kolejne lata staliśmy się bliskimi przyjaciółmi. Mam dla niej wiele szacunku. Nie tylko w trakcie kariery, ale też po jej zakończeniu. Ona wykonuje dla nas ogromną pracę i będzie z nami do końca życia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis