MMA PLNajnowszeDana WhitePrezydent UFC o nowym pokoleniu: Stoimy nad przepaścią! Co dekadę robimy się słabsi i marniejsi!

Prezydent UFC o nowym pokoleniu: Stoimy nad przepaścią! Co dekadę robimy się słabsi i marniejsi!

Dana White w mocnym stylu wypowiedział się o nowej generacji ludzi. Chodzi tu oczywiście o młode pokolenie, które teraz jest zniewolona dzisiejszym światem – jest wręcz nim pochłonięta. Prezydent UFC zapewnia, że stoimy nad przepaścią, a ludzie stają się coraz słabsi i marniejsi. Jest to bardzo ważne przesłanie i brakuje więcej osób z dużymi mediami, które to pokażą i skupią na tym uwagę swoich obserwatorów.

White

Już w sobotę w Texasie odbędzie się kolejna gala największej organizacji na świecie. W main evencie dojdzie do kapitanie zapowiadającego się pojedynku w kategorii lekkiej. Arman Tsarukyan (20-3) skrzyżuje rękawice z Beneilem Dariushem (22-5-1).

Reprezentant Armenii nie ukrywa, że jego celem jest jak najszybsza walka o pas mistrzowski. Potencjalne zwycięstwo mocno go do tego celu przybliży. Tsarukyan po przegranej z naszym reprezentantem Mateuszem ”Gamerem” Gamrotem wrócił już na odpowiednie tory.

Dana White z ważnym przesłaniem!

To jest bardzo ważne przesłanie na dzisiejsze czasy. Dana White w rozmowie z Full Send Podcast wypowiedział się o mentalności młodych amerykanów. Prezydent UFC jest pełen obaw i zapewnia, że stoimy nad przepaścią. White gwarantuje, że młode pokolenie jest kompletnie rozpieszczone.

Mógłbym opowiadać o tym przez 20 minut. Mam takie zdanie z wielu powodów. I nawet nie chodzi o to, że w mojej generacji nie było mięczaków. Też byli, ale ta nowa generacja weszła na zupełnie inny poziom pod tym względem. Oczywiście, aby być sprawiedliwym, trzeba przyznać, że każda kolejna generacja uważa, że ta poprzednia była miękka. Jeśli jednak popatrzeć na to, co się odwala teraz na świecie. Gdyby doszło do jakieś wojny to… Nikt już nie szanuje policji. Nikt nie szanuje wojska. Nikt nie szanuje naszego kraju. Wolności. Nie szanuje stylu życia, jaki tutaj mamy.  Można oczywiście wymieniać wszystkie rzeczy, które są złe w Stanach Zjednoczonych, ale pozwólcie, że coś wam powiem. Mówię to waszej generacji, mojej generacji, wszystkim generacjom… jesteśmy nad przepaścią! Jeśli upadniemy, nie będzie już gdzie uciekać. Ci wszyscy pop**** ludzie, którzy opowiadają, jak to będą uciekać z kraju, jeśli Trump wygra… Wszyscy gadają, nikt tego nie robi. Gdzie uciekniesz? Nigdzie. Te wszystkie miejsca, które wydają wam  się takie za****… Gdy przychodzi czas próby, wychodzi na to, kto jest kim. Widzieliśmy to podczas covidu (…) Ludzie, stoimy nad przepaścią. Wszyscy ci ludzie, który maszerują i protestują. To najwspanialszy kraj na świecie i powinniśmy go bronić, walczyć o nasze wolności. Każdy z nas

White zapewnia, że dzisiejsze społeczeństwo nie jest kompletnie gotowe w przypadku potencjalnej dużej wojny.

 Jeśli pójdziemy na wojnę, czy naprawdę wierzycie, że dzisiejsza generacja pójdzie i będzie szturmować plażę w jakimś zakątku świata? Istnieje prawdopodobnie niewielka grupka ludzi gdzieś na południu Stanów, którzy byliby gotowi powstać i walczyć za ten kraj. To przerażające.

W pewnej chwili postanowił wspomnieć o Khabibie i zawodnikach z Dagestanu.

Ekipa Khabiba z Dagestanu mogłaby tu prawdopodobnie przyjechać i podbić ten kraj. Jeśli spojrzeć na ludzi z innych krajów – Bliski Wschód i tak dalej. Niektórzy goście z  Rosji i dowolnego kraju kończącego się na ”stan”. Ostrzy sku*****. Ulepieni z innej gliny, wychowani inaczej. Inna mentalność. My robimy się coraz słabsi, coraz bardziej miękcy.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis