MMA PLDana WhiteDana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Dana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White ma kłopoty! Kamery telefonu komórkowego nagrały go jak… uderzył swoją żonę! Teraz prezes UFC się z tego incydentu tłumaczy!

Dana White uderzył... żonę

Sprawę nagłośnił portal TMZ, kiedy to w poniedziałek opublikował moment, w którym Dana White i jego żona Anna się kłócą, kobieta uderza szefa UFC w twarz, a ten od razu się jej rewanżuje.

Sytuacja ta miała miejsce w klubie nocnym w Cabo San Lucas w Meksyku:

Dana White uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Najwidoczniej rok 2023 nie zaczął się najlepiej dla Dany White’a, bowiem teraz sternik UFC musi się tłumaczyć ze swojego zachowania.

Oto jego wersja tamtych wydarzeń, którą opowiedział portalowi TMZ Sports:

“Jestem w Cabo w Meksyku na wakacjach razem z moją rodziną. Spędzaliśmy tam sylwestra z żoną i niestety, to się wydarzyło. Jestem jednym z tych facetów, którzy od lat mówią, że nigdy, przenigdy nie ma wymówki, kiedy mężczyzna uderza kobietę. I teraz mówię to samo w TMZ. Jesteśmy z Anną małżeństwem od prawie 30 lat. Znamy się odkąd mieliśmy 12 lat. Przeszliśmy przez wiele trudnych chwil w życiu, mamy trójkę dzieci i to jedna z tych trudnych chwil.

Wstydzę się tego zachowania, ale też martwię się o swoje dzieci. Pokazaliśmy ten film im i skupiamy się teraz na rodzinie. Ludzie będą mieli swoje zdanie na ten temat i opinia większości na pewno będzie słuszna, szczególnie jeśli chodzi o moje zachowanie. Nigdy nie masz prawa uderzyć kobiety. Ale ja i moja żona się kochamy, naprawdę. Znamy się od małego, jesteśmy razem od dawna, a to była jedna z niefortunnych scen.”

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis