MMA PLNajnowszeKhabib NurmagomedovKhabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Khabib

Co w tej sytuacji? Przypomnijmy, że aktualny mistrz kategorii lekkiej Islam Makhachev (23-1) stanie do bardzo ważnej walki. Dagestańczyk jedenastego lutego zmierzy się z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim (25-1). Tym samym Khabib nie pojawi się już w narożniku Makhacheva? Wszystko na to wskazuje.

Makhachev tytuł zdobył w październiku, gdy na hitowej gali UFC 280 w Abu Dhabi przed czasem pokonał Charlesa Oliveirę.

Khabib podjął decyzje!

To była ważna decyzja. Niepokonany mistrz Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że definitywnie odchodzi z branży MMA, bowiem zamierza skupić się na rodzinie.

Khabib opuszcza branżę MMA. Mowa zarówno o trenowaniu, jak i wszystkim innym, co jest związane z tym sportem. Powodem jest fakt, iż Khabib pragnie poświęcić więcej czasu rodzinie

Oto co napisał Khabib:

Ten rok okazał się być bardzo pracowity i pełen sukcesów. Dbajcie o siebie nawzajem, bracia. Mam nadzieję, że moja decyzja wyjdzie na dobre, wielki uścisk dla wszystkich. Dziękuję wam, byliście ogromnym powodem mojego sukcesu w tym sporcie.

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu [WIDEO] Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis