MMA PLFAME MMAFAME MMA 7 najlepszą galą organizacji? Tak twierdzi Wojciech Gola!

FAME MMA 7 najlepszą galą organizacji? Tak twierdzi Wojciech Gola!

Foto: facebook.com/FAME MMA

Wiele osób rozbudza swoje apetyty na nadchodzącą galę FAME MMA 7. W budowie oczekiwań fanów pomaga Wojciech Gola, który w rozmowie z Super Expressem zapowiedział, iż federacja szykuje bardzo ciekawą kartę walk, na jakiej nie zabraknie zaskoczeń.

Ostatnia gala od FAME MMA miała miejsce się 28 marca w Częstochowie. Niezależnie od tego, co miało miejsce w klatce, event był precedensowy. Mianowicie odbył się on już po zakazie organizowania imprez masowych, który został wydany z powodu pandemii koronawirusa. Mimo tego włodarzom udało się przeprowadzić wydarzenie.

Fani organizacji nie muszą czekać już przesadnie długo na kolejną galę. Osoby odpowiedzialne za FAME ogłosiły, iż po raz kolejny FAME MMA przedstawi swój projekt we wrześniu. Do tego federacja pochwaliła się bardzo mocnym transferem, jakim jest ściągnięcie do siebie Pawła „Popka” Mikołajuwa.

Nic zatem dziwnego, że kibice liczą na bardzo ciekawą galę. Ich oczekiwania zwiększył ostatnio Wojciech Gola. Jedna z twarzy federacji zapowiedziała bowiem świetną kartę walk.

Nie mówię, że będzie to najlepsza karta w historii, bo każda z nich jest zupełnie inna, a ludzie mają różne preferencje. Karta walk FAME MMA 7 na pewno będzie jednak zaskakująca. Przyniesie ona dużo emocji i zestawienia, których nikt się nie spodziewa, a to poniesie za sobą ogromne emocje. Widzowie nie będą zawiedzeni.

Oprócz zajmowania się całą galą, Gola sam ostatnio czynnie bierze udział w walkach. Czy jego nazwisko również pojawi się na FAME MMA 7?

Na nadchodzącej gali mnie nie zobaczycie. Na ósemce myślę, że też nie. Dam sobie troszkę czasu. Nie ukrywam jednak, że chciałbym jeszcze pojawić się w oktagonie. Jest to niesamowita przygoda. Euforia, jaką przeżyłem po walce, sprawiły, że aż nie byłem sobą, ale było warto.

Zobacz także:

Piechota oficjalnie pożegnał się z UFC

Niedawno Oskar Piechota miał szansę utrzymać swój kontrakt z UFC. Czwarta porażka z rzędu sprawiła jednak, że “Imadło” musi szukać sobie nowego pracodawcy.

Dojdzie do walki Kliczko – Tyson?

Tworzenie bokserskich wymarzonych zestawień nie ma końca. Wiele osób chętnie zobaczyłoby w pokazowej walce starcie Władimira Kliczki z Mike’m Tysonem.

Czas na Babilon MMA 14!

Już w piątek o godzinie 20:00 odbędzie się kolejna gala sygnowana logiem Babilon MMA. W main evencie gali naprzeciw siebie staną Paweł Pawlak oraz Filip Tomczak.