MMA PLUFCDana White nie chce współpracy z Paige VanZant. Wyliczył dlaczego!

Dana White nie chce współpracy z Paige VanZant. Wyliczył dlaczego!

Wygląda na to, że Dana White nie chce już współpracy z Paige VanZant. Ostatni występ Amerykanki w połączeniu z wcześniejszymi słowami o zarobkach w UFC przelały czarę goryczy.

Paige VanZant w sobotę na gali UFC 251 przegrała w pierwszej rundzie z Amandą Ribas. Była to czwarta porażka zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych w ostatnich sześciu występach.

Dana White nie chce współpracy z Paige VanZant. Wyliczył dlaczego!

Prezes UFC, Dana White ostro zrecenzował występ VanZant w kontekście jej ostatnich wypowiedzi. Amerykanka od dawna bowiem zapowiada, że po wypełnieniu kontraktu z UFC przetestuje swoją wartość na wolnym rynku i poszuka sobie nowego pracodawcy.

VanZant nie ukrywała, że jednym z powodów takiego działania są jej zarobki w UFC. W licznych wywiadach powtarzała bowiem, że czuje, iż zarabia za walki za mało. Dodała nawet, że za udział w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami zarobiła więcej niż przez wszystkie walki w UFC razem wzięte.

Co na to Dana White? Szef UFC nie ma skrupułów i ma ostre zdanie na temat VanZant:

“Kiedy mówisz te wszystkie rzeczy, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, a przy tym jesteś niekonsekwentna, walczysz raz na rok, masz mnóstwo kontuzji, a potem zostajesz zmiażdżona w pierwszej rundzie w oktagonie, to tak, zdecydowanie powinnaś przetestować swoją wartość na wolnym rynku.”

Zobacz także:

Jan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL. Jaka przyszłość Polaka?

Najlepszy polski “półciężki” Jan Błachowicz o swojej aktualnej sytuacji w UFC opowiedział w specjalnym wywiadzie dla MMA.PL. Polak przyznał, że jest coraz bardziej rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych i teraz czeka na walkę z Jonem Jonesem!

Kiedy Mamed Khalidov wróci do klatki KSW?

Pewne jest jedno Mamed Khalidov (34-7-2) jeszcze w tym roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Olsztynianin pojawił się w studiu podczas sobotniej gali KSW 53. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zamierza wrócić do rywalizacji już jesienią.

Jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Gamrotem na KSW 53?

Jesteście ciekawi jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Mateuszem Gamrotem na minionej gali KSW 53? Pojedynek mistrza wagi lekkiej KSW z tymczasowym czempionem był walką wieczoru minionej imprezy.