MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor znowu na językach! Irlandczyk miał uderzyć kobietę i grozić, że ją utopi!

Conor McGregor znowu na językach! Irlandczyk miał uderzyć kobietę i grozić, że ją utopi!

Conor McGregor znowu na rozrabiał i znowu jest na językach! Zamiast informacji o powrocie Irlandczyka do oktagonu UFC, musimy zmierzyć się z kolejnym oskarżeniem go o przemoc. Sprawa wygląda na bardzo poważną.

Conor McGregor znowu na językach

Wydarzenie miało miejsce na jachcie na Ibizie w Hiszpanii w lipcu 2022 roku, kiedy to – dokładnie 16 lipca – McGregor obchodził swoje urodziny. Na imprezie zorganizowanej przez gwiazdę MMA przebywała jego znajoma, którą miał zaatakować i grozić, że ją utopi!

Conor McGregor znowu na językach!

Sprawę opisał Majorca Daily Bulletin. Gazeta powołała się na zeznania kobiety, która przebywała w strefie VIP podczas imprezy urodzinowej McGregora.

W pewnym momencie były mistrz UFC wpadł w szał i zaczął się na niej wyżywać. Miał ją kopnąć w brzuch, uderzyć i potem grozić, że ją utopi. Tak opisuje ona tamto zdarzenie:

“Całe jego zachowanie zmieniło się w jednym momencie. Wyglądał jakby go coś opętało. Wiedziałam, że muszę zejść z tego jachtu, bo inaczej mnie zabije. Mamy wspólnych znajomych, wielokrotnie się z nim widziałam. Mieszkaliśmy na jednej ulicy. Nie mogę uwierzyć w to, co mi zrobił. On jest przestępcą. Myślę, że zabiłby mnie, gdybym wtedy nie opuściła jachtu.”

Kobieta po ataku McGregora miała wyskoczyć z jachtu i płynąć do brzegu wyspy Formentera. Jednak została wciągnięta z powrotem na pokład przez innych uczestników rejsu i bezpiecznie przetransportowana na ląd.

Teraz postanowiła złożyć pozew przeciwko McGregorowi.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis