MMA PLNajnowszeConor McGregorUFC 303: W końcu oficjalnie! Conor McGregor w czerwcu zmierzy się z Chandlerem!

UFC 303: W końcu oficjalnie! Conor McGregor w czerwcu zmierzy się z Chandlerem!

W końcu wszystko dopięte! Największa organizacja na świecie oficjalnie ogłosiła zestawienie, o którym mówi się już naprawdę długo. Powrót Conora McGregora do klatki jest już przesądzony. Były podwójny mistrz UFC pod koniec czerwca zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

McGregor

Będzie to oczywiście main event. Do tej pory trzy inne zestawienia przewidziane na wydarzenie w Las Vegas. W głównej karcie w wadze piórkowej dojdzie do zestawienia Cuba Swansona (29-13) z Andre Filim (23-11).

”Iron” w styczniu 2021 roku zadebiutował w UFC – zrobił to w świetnym stylu w pierwszej rundzie kończąc Dana Hookera. Następnie była już walka o tytuł, w której po dobrym początku został znokautowany z rąk Charlesa Oliveiry. Pojawiła się też przegrana na punkty po kapitalnym boju z Justinem Gaethje.

Drugie zwycięstwo Amerykanin odnotował podczas UFC 274, kiedy front kickiem ciężko znokautował Tony Fergusona. Ostatnie starcie miało miejsce w listopadzie 2022 roku, kiedy to Chandler przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Dustinem Poirierem.

Oficjalnie!

Mamy wyczekiwane ogłoszenie. Organizacja UFC właśnie oficjalnie ogłosiła starcie Conora McGregora z Michaelem Chandlerem.

Dojdzie do niego dwudziestego dziewiątego czerwca w Las Vegas i będzie to oczywiście main event UFC 303.

It's official!! Conor McGregor vs Michael Chandler at #UFC303!!

Posted by UFC on Saturday, April 13, 2024

Irlandczyk będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. Ostatnie zwycięstwo McGregora miało miejsce w styczniu 2020 roku, kiedy po 40-sekundach zdemolował weterana Donalda Cerrone.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis