MMA PLNajnowszeConor McGregorMateusz Gamrot wprost o McGregorze: Nie jest w kręgu moich zainteresowań, nie rozmyślam o nim!

Mateusz Gamrot wprost o McGregorze: Nie jest w kręgu moich zainteresowań, nie rozmyślam o nim!

Mateusz Gamrot (24-2) w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się o ogłoszonym powrocie Conora McGregora. Polak zapewnił, że były podwójny mistrz UFC nie jest w jego kręgu zainteresowań. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team przed oczami ma tylko jeden cel – jest nim oczywiście pas mistrzowski w kategorii lekkiej.

Mateusz Gamrot

Do wyczekiwanego powrotu “The Notoriousa” dojdzie już dwudziestego dziewiątego czerwca. Będzie to main event gali UFC 303 w Las Vegas. McGregor tym samym wróci do klatki po prawie 3-letniej przerwie. Irlandczyk zmierzy się z bylym mistrzem organizacji Bellator – Michaelem Chandlerem (23-8). McGregor będzie chciał udanie wrócić po ostatnich dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. 

Gamrot o McGregorze!

Mateusz Gamrot (24-2) w rozmowie z TVP Sport został zapytany o powrót Conora McGregora.

Przy okazji Polak zaznaczył, że były podwójny mistrz UFC nie jest w jego kręgu zainteresowań.

Ja myślę, że on wagi nie zrobi do kategorii lekkiej. Conor wprowadził rewolucję do MMA i na pewno ma chody, więc mogłoby tak być. Też pytanie, czy jemu się będzie chciało, wiesz, czy nie będzie tak, że zrobi walkę i znowu nie zniknie na parę lat. On akurat nie jest w kręgu moich zainteresowań, nie rozmyślam o nim za dużo. Ostatnio widziałem, że robił sparingi z Pawłem Polityło. To mnie akurat zainteresowało, a tak to tylko pas UFC. Złoto kategorii lekkiej.

Gamrot aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis