MMA PLArchiwumClout MMAClout MMA 2: Trener Okniński opowiada historię Lizaka. Pracował w warzywniaku, a teraz zawalczy z Najmanem!

Clout MMA 2: Trener Okniński opowiada historię Lizaka. Pracował w warzywniaku, a teraz zawalczy z Najmanem!

Popularny polski trener Mirosław Okniński tuż przed galą Clout MMA 2 opowiada historię swojego podopiecznego – Piotra “Lizaka” Lizakowskiego, który przyjeżdżając do stolicy kraju, postawił wszystko na jedną kartę i teraz zawalczy z Marcinem Najmanem!

Trener Okniński opowiada historię Lizaka

Lizakowski zmierzy się z Najmanem już 28 października na gali Clout MMA 2, która odbędzie się w Orlen Arenie w Płocku. Starcie to będzie jednym z najważniejszych wydarzeń całej imprezy.

Teraz natomiast, trener Mirosław Okniński udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu, gdzie opowiada między innymi o Lizakowskim.

Trener Okniński opowiada historię Lizaka przed Clout MMA 2. Pracował w warzywniaku, a teraz zawalczy z Najmanem!

“Lizak” na co dzień trenuje w klubie prowadzonym przez Mirosława Oknińskiego i trener doskonale zna tego zawodnika. Nie ukrywa też, że liczy na to, iż Lizakowski udowodni, że “mały może pokonać dużego”:

“Ja liczę na to, że walka z Marcinem Najmanem spopularyzuje Lizaka i jakby szersza widownia go pozna, że to fajny gość, który ciężko trenuje. Całe swoje życie w tej chwili poświęcił dla sportu. Trenuje sporty walki. Lizak chce pokazać, że nawet mniejszy-słabszy może zawalczyć z większym-silniejszym, nawet jak tyle kilogramów różnicy jest. Lizak trenuje sporty walki, jest pracowity, wytrwały, jest w stanie wygrać z większym, silniejszym. I co – Marcin Najman będzie leżał, będzie bity i będzie płakał.”

Trener Okniński zdradził także, iż Piotr Lizakowski przyjeżdżając do stolicy Polski, postawił wszystko na jedną kartę i najpierw zarobił na swoje utrzymanie, a teraz próbuje żyć tylko i wyłącznie ze sportu:

“Lizak też postawił na taką historię, że przyjechał do Warszawy, pracował w sklepie – w jakimś warzywniaku czy spożywczaku, a teraz tylko już trenuje.”

A Wy komu kibicujecie w walce Najman vs Lizak?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis