MMA PLNajnowszeClout MMADaniel Omielańczuk zaprezentował formę! Czy to wystarczy by pokonać ”Bad Boya”? [WIDEO]

Daniel Omielańczuk zaprezentował formę! Czy to wystarczy by pokonać ”Bad Boya”? [WIDEO]

Daniel Omielańczuk w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu. Były zawodnik UFC i KSW już dwudziestego ósmego października stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightach. Doświadczony zawodnik wagi ciężkiej w main evencie Clout MMA 2 w Płocku zmierzy się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. 

Omielańczuk

Walka została ostatecznie zakontraktowana w formule bokserskiej w małych rękawicach. Jeżeli Denis dopuści się faulów to nastąpi zmiana formuły na MMA.

Daniel będzie chciał wrócić na odpowiednie tory w starciu z ”Bad Boyem”. Reprezentant WCA Fight Team po latach wrócić do organizacji KSW. Wielu kibiców miało nadzieje, że 40-latek wróci i będzie odpowiednim przeciwnikiem dla mistrza Phila De Friesa, który rządzi i dzieli w polskiej organizacji.

Ostatecznie Omielańczuk przegrał dwie walki przed czasem i raz wygrał po mocno dyskusyjnej decyzji sędziów. Miało to miejsce na KSW 75 w Nowym Sączu, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka.

Jest nagranie!

Daniel Omielańczuk w mediach społecznościowych opublikował krótkie nagranie z treningu, gdzie prezentuje swoją formę przed walką z Denisem Załęckim. Do starcia z ”Bad Boyem” dojdzie na gali Clout MMA 2 w Płocku. 

Wspomniane nagranie:  

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis