MMA PLArchiwumFAME MMAByły zawodnik FAME MMA zdradza ile zarobił za pierwsze walki! Będziecie zaskoczeni!

Były zawodnik FAME MMA zdradza ile zarobił za pierwsze walki! Będziecie zaskoczeni!

Dawid Ambroziak były zawodnik FAME MMA był gościem na kanale Tomasza ”Szalonego Reportera” Matysiaka. ”Ambro” wyjawił jakie pieniądze dostał za pierwsze walki w freakowej organizacji.

Ambro

Dawid swój najbliższy pojedynek stoczy w sobotę na gali PRIME SHOW MMA 6 w Toruniu. Jego przeciwnikiem będzie Grzegorz ”Helboy” Głuszcz.

Dawid swój debiut odnotował w 2018 roku na pierwszej edycji FAME MMA 1 w Koszalinie. Pokonał wtedy szybko Dawida Ozdobę. Ambroziak stoczył jeszcze trzy walki w FAME, gdzie zmierzył się chociażby z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. W 2022 roku Ambroziak trafił pod szyld PRIME SHOW MMA, gdzie stoczył póki co dwie walki. Dawid szybko poddał Adriana Ciosa oraz zdemolował dużo cięższego Jakuba ”Hecmana” Rygiela.

Ambro zabiera głos!

Dawid Ambroziak zdradził jakie pieniądze dostał za swój pierwszy pojedynek, gdy skrzyżował rękawice z Dawidem Ozdobą. ”Ambro” wyjawił, że przy starciu z ”Don Kasjo” wypłata mocno poszła do góry.

Wiesz ile za pierwsza walkę dostałem? (…) Pięć tysięcy złotych. No i już do czwartej gali powiedział, że już do mnie wyjdzie [Don Kasjo]. Tylko niestety duże rękawice, kick-boxing. Proponują pieniądze. Powiedziałem mu ”jakie?” (…) 50 tysięcy złotych.   

Ambroziak zapewnił, że po starciu z ”Don Kasjo” wypłata za następne starcie nie poszybowały zbyt wysoko.

Ponadto wypowiedział się o zarobkach w PRIME SHOW MMA, gdzie toczy aktualnie pojedynki.

Tutaj nie ma szaleństwa, tutaj do dzisiaj nie ma szaleństwa, nie przepłacają.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis