MMA PLNajnowszeClout MMAMurański odpowiada na wyzwanie Wielkiego Bu! Proponuje walkę 2v2: “Wielki mpuuu” mówimy sprawdzam!

Murański odpowiada na wyzwanie Wielkiego Bu! Proponuje walkę 2v2: “Wielki mpuuu” mówimy sprawdzam!

W świecie freak fightów nie ma miejsca na nudę. Właśnie w sieci pojawiła się informacja, w której Jacek Murański odpowiada na wyzwanie Wielkiego Bu! “Muran”, który ostatnią wygraną udowodnił, że to on jest “Cesarzem polskim freak fightów” z umiejętności, a nie tylko z nazwy, proponuje walkę dwóch na dwóch!

Murański odpowiada na wyzwanie Wielkiego Bu

O czym mowa? Ano, Wielki Bu w niejednym wywiadzie rzucał wyzwanie Jackowi Murańskiemu proponując walkę dwóch na dwóch, przyjmując, że będzie w parze z redaktorem Antyfaktów, z którym “Muran” ma medialny konflikt.

Zatem miałaby odbyć się walka dwóch na dwóch. Jedną parę tworzy Wielki Bu i redaktor Antyfakty, a drugą Jacek Murański ze swoim kompanem.

Teraz mamy odpowiedź Murana, który przedstawił właśnie swojego wspomnianego kompana.

Murański odpowiada na wyzwanie Wielkiego Bu! Proponuje walkę 2v2: “Wielki mpuuu” mówimy sprawdzam!

Murański odpowiedział na to wspomniane wyzwanie Wielkiego Bu za pomocą swojego instagramie. W relacji udostępnił konkretną propozycję walki dwóch na dwóch.

Freak fighter zaproponował walkę w parze ze swoim trenerem Krzysztofem Rytą. W swojej relacji nazwał także Patryka Masiaka “Wielkim mpuuu”.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis