MMA PLNajnowszeClout MMAJakub Rzeźniczak zadebiutuje w CLOUT MMA! „Szalony Reporter” rywalem byłego reprezentanta Polski!

Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w CLOUT MMA! „Szalony Reporter” rywalem byłego reprezentanta Polski!

Nowym zawodnikiem CLOUTMMA został były reprezentant Polski i uczestnik Ligi Mistrzów Jakub Rzeźniczak. Piłkarz zadebiutuje w klatce już 8 czerwca w katowickim Spodku. Jego pierwszym rywalem będzie powracający do walk Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak. Bilety na CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl.

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak został nowym zawodnikiem organizacji CLOUTMMA. Fani futbolu znają go doskonale! Były piłkarz Legii Warszawa, Karabachu Agdam czy Wisły Płock zaliczył aż 10 występów w najbardziej prestiżowych rozgrywkach futbolu Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma także występy w reprezentacji narodowej. Z orłem na piersi wybiegał na boisko dziewięciokrotnie.

Jakub Rzeźniczak zadebiutuje w CLOUT MMA! „Szalony Reporter” rywalem byłego reprezentanta Polski!

W debiutanckim występie na CLOUTMMA 5 zmierzy się z powracającym do klatki Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysiakiem, który ma za sobą już dwa pojedynki w MMA. Najpierw pokonał dziennikarza Michała Cichego, a na CLOUTMMA 1 przegrał z Cezarym „Czarek Czaruje” Gołębiewskim. Po blisko roku przerwy spróbuje dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną.

To dwie polaryzujące gwiazdy ze świata YouTube’a i sportu, które pojawią się w klatce CLOUTMMA już 8 czerwca w katowickim Spodku. Na pewno nie zabraknie nie tylko emocji podczas samego pojedynku, ale także merytorycznych dyskusji na programach czy konferencji.

Walka „Szalony Reporter” – Rzeźniczak odbędzie się na zasadach MMA, 3×3 minuty.

Bilety na galę CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl. Fani w Katowicach obejrzą m.in. walkę Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Denisem „Bad Boyem” Załęckim czy AJ Challenge z udziałem Adama „AJ” Josefa z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis