MMA PLNajnowszeClout MMA„Będzie miał z czego płacić alimenty” – Marianna Schreiber uderza w Jakuba Rzeźniczaka!

„Będzie miał z czego płacić alimenty” – Marianna Schreiber uderza w Jakuba Rzeźniczaka!

Marianna Schreiber zrównała z ziemią Jakuba Rzeźniczaka.

Schreiber uderza w Jakuba Rzeźniczaka
Foto: Marianna Schreiber X/ Wikipedia

W poniedziałek organizacja Clout MMA ogłosiła, że Jakub Rzeźniczak podpisał kontrakt na walkę z „Szalonym Reporterem”. Pojedynek uświetni galę Clout MMA 5, która odbędzie się 8 czerwca w katowickim Spodku.

Jakub Rzeźniczak to postać budząca skrajne emocje. Z jednej strony niezły piłkarz, z drugiej człowiek, który mówi to, co mu ślina na język przyniesie.

W ostatnim czasie „Rzeźnik” stał się bohaterem skandalu, a to za sprawą jego szokujących wypowiedzi na temat córki z poprzedniego związku. Rzeźniczak zamiast skupić się na karierze piłkarza, wolał chodzić po programach telewizyjnych i opowiadać o swoich burzliwych relacjach z partnerkami.

Wypowiedzi byłego reprezentanta Polski szybko zalały mainstreamowe media. Autorzy tekstów słusznie krytykowali postawę 37-latka. Na „Rzeźnika” wylała się fala hejtu, a czarę goryczy przelał film Krzysztofa Stanowskiego, który jeszcze bardziej pogrążył Jakuba Rzeźniczaka.

Schreiber ostro o walce Rzeźniczaka!

Czas leczy rany. O wybrykach Rzeźniczaka prawie każdy zapomniał, a on sam postanowił spróbować innego sposobu na zdobycie popularności. Na początku czerwca 37-latek zadebiutuje w MMA.

Ten fakt wyraźnie nie spodobał się Mariannie Schreiber, czołowej gwieździe Clout MMA. Kobieta za pośrednictwem mediów społecznościowych podskubała byłego piłkarza, dosłownie zrównując go z ziemią.

Schreiber zamieściła także krótkie nagranie, w którym wyjaśniła, dlaczego nie pała sympatią do „Rzeźnika”.

Trzeba przyznać, że to się Mariannie udało. Brawo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis